Skocz do zawartości

Zaparowane szyby w Astrze


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W astrach G filtr jest za schowkiem ,schowany pod pokrywką .Troche jest z tym zabawy.W każdym filtrze Filtrona masz dokładną instrukcje.Co do parowania ,to jesli masz klime to po prostu ja uzywaj i problem z parowaniem zniknie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

jezeli masz asterke G to jest na bank w schowku filtr! Tak jak BIPOWER pisze ze jest klopotliwe, wiem z doswiadczenia :| , ale pijesz piffko do tego i pojdzie latwiej :) (tez sprawdzone 8) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
jezeli masz asterke G to jest na bank w schowku filtr! Tak jak BIPOWER pisze ze jest klopotliwe, wiem z doswiadczenia :| , ale pijesz piffko do tego i pojdzie latwiej :) (tez sprawdzone 8) )

 

nie no!!! z browarkiem toż czysta przyjemność :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
na zime filtr mozna calkiem wyjac...na wiosne polecam zalozyc

bardzo dobre wjscie to to nie jest, chociaz we zimie nie matyle nieczystosci co w lecie np. liscie z drzew :P

aha no i jak juz wyjmiesz filterek to wez odkurzacz i wyodkuurzaj porzadnie tam gdzie jest on umieszczony bedziesz mial na pewno liscie i inne syfy :)

Opel Astra II coupe

na fotkach widzialem chyba ze jednak nie coupe 8) tylko 3 drzwiowa habeta :| ale to nie zmienia miejsca polozenia filtra

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mialem fotek w stanie takim jakim była :| to byścię się dopiero zrazili :) hehe ale jest po wszystkich przeglądach, geometria jak to Pan z przeglądu powiedział jak fabycznego auta, silniczek ładnie chodzi tyle ze już od spodu troszkę się pocić zaczął, ale dopiero zaczał.

 

Uważam ze za szybko jak na 120 tys. Ale jeździ i chodzi bardzo ładnie. Co do filtra to w sobote rozbiorę :P pewnie to i może od tego.

 

Chociaż powiem Wam szczerze, że najgorzej parują tylne szyby boczne. I wyglądają tak jak po scenie w Titanicu mimo, że nikt tam nie siedzi a tymbardziej nic nie robi 8) hehe. No cóz ale prawdą jest ze dywaniki moga robić swoje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Hehe ja mam taki patent, że mam gumowe dywaniki i strzykawe do wybierania nadmiaru wody z nich :) Kumple się z tego śmieją, ale za to nic mi nie paruje :|

 

Pozdrawiam!8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
nikt tam nie siedzi a tymbardziej nic nie robi

dobra dobra :| sie wydalo od czego te szyby 8)

to moze przednie otwieraj jak tam "siedziesz" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i strzykawe do wybierania nadmiaru wody z nich

 

No cola rozwaliłeś mnie tą strzykawą :) pomysł rewelka 8) kupuję go :P Ja do tej pory wyjmowałem dywaniki z auta ale trochę się rozlewało czasami do środka. No ale strzykawa jest the best :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności