Skocz do zawartości

Zaparowane szyby w Astrze


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
i strzykawe do wybierania nadmiaru wody z nich

 

No cola rozwaliłeś mnie tą strzykawą :) pomysł rewelka 8) kupuję go :) Ja do tej pory wyjmowałem dywaniki z auta ale trochę się rozlewało czasami do środka. No ale strzykawa jest the best :|

 

Hehe strzykawka dobry patent, najpierw odciągasz wode, a póżniej wyciągasz dywanik i wylewasz resztkę - nic się nie rozlewa ;)

 

Pozdrawiam!:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzykawka dobry patent

Strzykawę już kupiłem :| , teraz czekam na snieg 8)

 

o koga ja tu widze Panie Cinek..

 

tak, wacha007 to znowu ja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w astrze F filtr PP jest przed przednia szyba. trzeba podniesc maske i wyjac taki wiekszy plasyik przed sama szyba ( nie ten z wycieraczkami) i tam widac juz filtr. na zime mozna wyjac i naciagnac np. ponczoche, zeby cos wiekszego nie wpdlo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

elo!

co do parowania szyb... Wylączywszy sytuacje z "dziewczyną z tylu" oraz jazde w 6 osób (a 5 z nich troszke popilo) to wymiana filtra pp nic nie daje - przynajmniej u mnie :roll: . Jedynie co pomaga (bardzo skutecznie, ale niestety nie na tylne szyby), to wentylacja na 1 lub 2, ciepla, puszczona na szybe i wnętrze auta!

osobiście myśle, że ten typ tak ma... w dni wilgotne :cry:

 

[ Dodano: 27-01-2006, 15:17 ]

elo!

co do parowania szyb... Wylączywszy sytuacje z "dziewczyną z tylu" oraz jazde w 6 osób (a 5 z nich troszke popilo) to wymiana filtra pp nic nie daje - przynajmniej u mnie :roll: . Jedynie co pomaga (bardzo skutecznie, ale niestety nie na tylne szyby), to wentylacja na 1 lub 2, ciepla, puszczona na szybe i wnętrze auta!

osobiście myśle, że ten typ tak ma... w dni wilgotne 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc, no właśnie jestem po wizycie na twojej stronce :roll: fajna stronka :roll: troszkę byś ją dopieścił i była by cool :cry: Nawet moglbys dać link do Naszego forum, oczywiście jeśli chcesz. A co do filtru, z tego co zaglądałem w astrze II tam gdzie powinien być, to widzę ze nic nie widzę, filtru nie ma. Być może nie tu patrze, ale patrze od strony kabiny przy szybie, ściągając tą listwę przed szybą ale pusto na całej szerokośći.

 

Chyba że gdzie indziej, sie filtr znajduje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

co do wymiany filtra PP w Astrze F to polecał uszczelnić po jego wymianie, całe podszybie np. silikonem mi to pomogło filtr nie łapał wilgoci.

Ale co do wody to warto sprawdzic drzwi u mnie od spodu były gumowe zatyczki jak je wyrzuciłem z drzwi polała sie woda.

Ale to nic w porównaniu z tym ile wody wylało mi sie z tylnej klapy.Uszkodzony był wężyk od spryskiwacza i wlewał wode między blachy w klapie.

Spryskiwacz pryskał ale słabiej, jak wymieniłem wężyk spryskiwacz daje aż miło na całą szybkę mam też nadzieje że nie będzie juz tak parowało :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem tak ze mi pekł wężyk na środku, przecięty był, a że zawsze sam jezdze to nigdy sie nie kapnełem ze cos z tyłu mojego opla sie leje na fotele. Aż kiedys jechalem z dziewczyną i z dziadkami i na nich zaczeła woda się lać :roll: wtedy juz bylo wiadomo, wstawiłem metalową rurkę, skręciłem drutem aż miło było pryskać, lecz coś ostatnio chyba zamarzł bo słabiej pryska a woda sie nie leje. A nie chce pompować w nieskonczonośc by pompki nie przepalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności