Skocz do zawartości

Swierszcz w okolicach zegarów po sronie włącznika świateł


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

tak juz zlokalizowalem jutro bede sie bawil :P bo aby wykrecic te gumy musisz najpierw poluzowac caly plastik...ta duza nakretka klucz 30. mysle ze sie jasno wyrazilem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Ja mam na samym środku klapy gumę, która przyciska klape, żeby nie latała.

a ja mam tylko po bokach dwie ale fakt sa wykrecane....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no wiec ja mialem taka sytuacje ze klapa wchodziła mi troszki glebiej i po jednej stronie wykrecilem ta gumke i teraz klapa jest sztywniejsza i zachodzi mi rowno z plastikiem pod lampa tylnia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tylko po bokach dwie ale fakt sa wykrecane....

Te są jakby na zewnątrz, bo poza uszczelką.

Ta środkowa jest zaraz pod szybą, jutro może fotę zrobie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tylnej klapie często stuki powoduje trzpień od wyłacznika oswietlenia bagażnika- wystarczy podkleić filcem miejsce styku tego wyłącznika z plastikiem na progu bagażnika- u mnie pomogło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Ja znowu mam problem ze ŚWIERSZCZEM w okolicach lampek oświetlenia wnętrza z przodu. Na każdej nierówności tak skrzypi, że mnie szlag trafia. Chyba muszę to rozkręcić i sprawdzić co tam tak gra. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Anonymous

Czy ktoś mial taki "problem"? Coś mi świergocze-grzechocze czasami w obszarze miedzy zegarami a wlacznikiem swiatel, no moze ciut poniżej... czy ktos ma jakis pomysł? NIewykluczone ze podaje błędną lokalizację bo moze ten dzwiek tak sie rozchodzi... :D

Mam to samo, wybieram sie z tym do servisu,

Czy udalo Ci sie rozwiazac ten problem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

He he... u mnie tez od pewnego czasu coś sobie "świerszczuje" i okazuje sie ze to lewarek pod wpływem wibracji przy pewnych obrotach o coś sie delikatnie obija co doprowadza mnie do szału. Apropo klapy bagażnika u mnie np słychac yablice rejestracyjną. trzeba ją tylko mocniej przymocować.pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

tak juz zlokalizowalem jutro bede sie bawil :) bo aby wykrecic te gumy musisz najpierw poluzowac caly plastik...ta duza nakretka klucz 30. mysle ze sie jasno wyrazilem

ostrożnie z tym kluczem, używać mało siły, jest to duża dźwignia i można uszkodzić zamocowanie tegoż plastiku(odbój drzwi tylnych) tam nie ma żadnego gwintu ( trafiło na mnie, zerwałem bolce , ale wybrnąłem z tego) zlikwidowałem skrzypienie zwiększając dystans na odbojach( tylne drzwi bagażnika nie ocierają o uszczelkę).

Miałem również stukanie (skrzypienie?) z przodu ( okolice budki suflera i schowka od strony pasażera ), przy wymianie filtra kabinowego, stwierdziłem wyłamanie klapki filtra, jakiś niechluj przy wymianie filtra narobił szkód, unieruchomiłem klapkę i jakoś to ponaprawiałem na jak długo to się okaże, teraz nie ma stukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności