Skocz do zawartości

jak dobrać aluminiowe felgi ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

zibi

 

tak dzięki :wink:

nie wiedziałem nawet że jeżeli jest szersza opona to są też róznice w wysokości, myślałem że jak felga 14 to 65 wysokośc i koniec a szerokośc opony to zależna od szerokości felgi tego"J"

 

a jednak coś w tym jest ale równie ta 175/60/14 też Mars7może założyc

 

th_25335_kapcie_astrr_122_208lo.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mam na oku alufelgi 7X15 4X100 ET 35 wraz z oponami Michelin 195/50/15, pytanie tylko, jak to się dopasuje do Astry F... boję się, że ET jest za małe i będą haczyć...

Help!

 

1677053854on6.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Boxster

 

ładne aluski :mrgreen::D

 

ja teraz nie pamiętam musiałbym spojrzeć do garażu bo te co mam na foto "avatar' to bodajrze mam takie same :] kapcie napewno 6,5J albo włąsnie 7J a et 35 chyba tak wiec u mnie nie haczy, a przy siadaniu tyłu to koło nachyla się wiec jest nawet z 2 cm luzu a mam nadkola co też troche ograniczją miejsce. jak kupowoałem tez własnie sie bałem tego wiec przed kupnem umówiłem się na przymiarke :)

 

jak zobacze jakie mam dokładnie to napisze :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boję się, że ET jest za małe i będą haczyć...

Nie powinny haczyć,bo ET jest małe,gorzej jakby było blisko 50.

W przypadkach ,gdy nie ma pewności oczywiście lepiej przymierzyć koła i przejechać sie ostro na zakręcie.

Jaki mają te felgi otwór wewnetrzny,były w oplu,czy w innym wozie?

 

ale równie ta 175/60/14 też Mars7może założyc

Trochę za niskie,to jest z kolei zamiennik 165/65R14,czyli raczej do corsyB jedynie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Boxster

 

ja mam ET 35 a 6J kapcie 195/50/R15 tak więc to ET jest takie samo a J to szerokośc felgi skoro są nałożone 195 kapcie to mniej kryją felge niż u mnie ale skoro przy takim ET i kapciu 195 ja mam luz nigdzie nie chaczy to te tez będą pasowały :lol::) bo gównie rozchodzi się o te ET i jakie kapcie masz zamiar na taką felge nadziać :)

 

nie wiem czy nie mamy róznicy tylko w rozstawie osi :mrgreen: tzn szerokości bębna nawet nie wiem czy takie śa dlatego może zibi się wypowie :) czy takie są wiem że kupowłem szczęki kiedyś to te węższe 29mm a szą i szersze bęny. ale nie pisze dalej bo moge tylko zamieszać :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ET 35 a 6J kapcie 195/50/R15 tak więc to ET jest takie samo

czyli felga 7J będzie szersza o 1,25cm w każdą stronę.Z tego co pamiętam to nie powinno nic haczyć,bo luz był.

Z rozstawem osi zależnym od szerokości bębnów mnie lekko zagiąłeś,więc nie wypowiem się,ale myślę,że i tak te 7J wejdą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
boję się, że ET jest za małe i będą haczyć...

Nie powinny haczyć,bo ET jest małe,gorzej jakby było blisko 50.

Chodziło chyba o to, że będą ocierać o rant nadkola przy mniejszym et...

Ja trochę żałuję, że zdecydowałem się na et35 przy 7J bo więcej jak 2 pasażerów to nawet nie mam co zabierać..za to wygląd na wielki plus przy niższym et :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wejdzie do F-ki fela 7" z ET38, jak to będzie wyglądało, nie będzie z niczym problemów, np. z obcieraniem o rant?

 

Chodzi mi o ENZO CUP:

cup4zj9.jpg

 

@zibi

Fele, których dałem foto wcześniej były od jakiejś Reni... były, bo się czaiłem i sobie poszły... Sic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności