Skocz do zawartości

Piszczący pasek wieloklinowy.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

w tym problem że nie morze bo tam jest mały siłowniczek który to napina pasek i rolka czyli łożysko z tego co piszesz to założyłeś zły pasek i to już ci podpowiadali nie jestem za oryginałami , bo inne również są dobre np; gatez nie wiem czy poprawnie napisałem ale to paski z dobrą renomą i zakładają go w serwisach są również zmacniane tej samej firmy w opinii bardzo dobre ja w moim fiacie wymieniałem 2 razy rozrządu i na alternatorze też mam i nie narzekam i nigdy mi nie piszczą co do środków to dzisiaj widziałem ten w spraju będąc w makro ale nie wiem jak się nazywa ponad 12 zł a na marginesie to podróba kosztuje 220zł.napinacz a samo łożysko 180 zł ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

nowy pasek zawsze sie rozciagnie po przejechaniu kilkuset km

napinacz hydrauliczny jest lepszy bo nie musisz juz po zalozeniu paska ponownie go regulowac i w miare zuzyca dostosowuje naciag

cena nie jest moze mala ale wg mnie warto zainwestowac

kalafonia to tez jest jakies wyjscie na obciecie kosztow ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hmmm pasek mam wymieniony... niby nie piszczy ale ... dzisiaj zauważyłem coś innego... jadąc tak ok 100km/h 4-5 bieg, coś zaczyna... hmmm buczeć.... bo pisk to to nie jest... i niewiem czy to pasek ? czy może... sam niewiem jakieś odgłosy z Alternatora ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jesteś przewrażliwiony? :roll:

Tylko na 4-5 biegu słychać?To by wskazywało na psującą sie skrzynię :P Nie szukaj, bo sie wpędzisz w stres i w koszty ;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe niewiem :o hmmm od skrzyni taki odgłos by szedł ? Wiem, że raz jak wyłapałem dużą kałużę to zaczęło coś piszczeć, jak otworzyłem maskę to tak gdzieś w dole po lewej stronie piszczało :P i teraz odgłos był podobny :roll: A biegi wchodzą ciężej ale jak stała całą noc na mrozie ;/

No dobra będę jeździł heehe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość Anonymous

Witam

Stary temat, ale postanowiłem go trochę pociągnąć. Mianowicie miałbym prośbę. czy ktoś z szanownych forumowiczów mógłby mi napisać, jak mechanik informatykowi, jak zwiększyć naciąg paska w moim autku. Tak krok po kroku, śrubka po śrubce, co zdjąć, co odkręcić itp. Mam Astrę II Turbo Diesla z 99 roku. Z tego co się orientuje to nie ma tak jakichś mechanizmów samonapinających. Z góry dziękuje za wszelką pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Mam Astrę II Turbo Diesla z 99 roku

Niech minie ktoś poprawi jeżeli się mylę ale tam jest samonapinacz paska i nic się nie reguluje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie znam nowego auta bez samonapinacza paska wielorowkowego... ale moge sie mylic :mrgreen:

mialem taki sam przypadek w mondeo - zreszta tam to znana przypadlosc.

wymieniony zostal sam pasek czy caly osprzet? od razu mowie ze nie wiem jak to wyglada w oplu. u mnie (po 4 wymianach, w tym jedna przedluzajaca urlop we wloszech :D ) okazalo sie ze problemem nie byl pasek ale jedna z rolek - oczywiscie ta ostatnia...

moral taki - to ni emusi byc pasek to moze byc jakas rolka... warto wszystko przy okazji w miar emozliwosci wymienic. jesli sie juz wymienia pasek...

dodam ze u mnie blad mechanika - twierdzil ze rolki sa ok i nie trzeba wymieniac skonczylo sie wymiana 3 paskow 2 napinaczy wszystkich rolek oraz przymusowym przedluzeniem urlopu o 3 dni we wloszech w sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności