Skocz do zawartości

magnetyzery


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Nie wiem, nie czytałem jak Auto Świat robił te testy ale czytałem że widoczny efekt takiego magnetyzera następuje dopiero po przejechaniu 1000 km od założenia.

 

Tam badali na świeżo i po ułożeniu też ( bo tak w instrukcjach pisało ). Pamiętam, bo swego czasu sam byłem tym zainteresowany. Nawet mnie rozbawiło bo wcześniej było kupę reklam tego w gazetkach. Nawet w "A.ś." I nagle ochłapy gdzieś tylko.

Fenix - przeczytaj jeszcze raz, proszę :

 

Przecież przy takich naciskach na spalanie i ekologię w ogóle to gdyby to coś dawało to już dawno firmy wrzucałyby to to nówek.

W Kalifornii - Arnold a w UE kolejny akt prawny już by to nakazywał . LOGIKA.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Ale ja też nie wierze w magnetyzery !! Yrek67

 

A to sorki . Trochę mi tak wychodziło z kontekstu ale wczoraj mi wychodziły różne rzeczy. Zwłaszcza rano. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość lord_wiader

No to mała ciekawostka:

Pomiary "laboratoryjne" a nie subiektywne odczucia i testy gazet sponsorowanych przez firmy produkujące magnetyzery:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

Bardzo zaintrygował mnie ten art... :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lord_wiader

Jeśli ten art to nie jest lipa (a raczej nie) to rzeczywiście magnetyzery w mniejszym lub większym stopniu działają.

Po przeczytaniu obu artykułów i analizie wykresó można dojść do kilku wniosków:

:twisted: już sam proces "mamagnesowania" gazu poprawia proces spalania, większa część gazu spala się w wyższej temperaturze, więc powstają mniejsze zanieczyszczenia

:D paliwa ciekłe potrzebują dodatkowo aktywacji powietrza.

:o należy zwrócić uwagę na ilość użytych aktywatorów:

-aktywator paliwa: pierwszy 10cm od pompy paliwa, drugi 1cm od niego, kolejny taki zestaw 10cm od drugiego magnetyzera. Już są 4magnetyzery.

-aktywatory powietrza na wlocie do kolektora ssącego (za filtrem powietrza) 2szt, oraz drugi komplet aktywatorów powietrza 50cm od nich. Kolejne 4 magnetyzery.

-łącznie 8 magnetyzerów

8) wskazane jest montowanie aktywatorów na odcinku z gumy lub plastiku

:( okres stabilizacji po zamontowaniu magnetyzerów wynosił 80godzin...

:( największą różnicę w parametrach po zastosowaniu megnetyzerów widać przy niskich obrotach. Może to świadczyć o zależności między czasem aktywacji a skutecznością działania magnetyzera. Wraz ze wzrostem prędkości obrotowej "skuteczność" magnetyzera maleje. Tak więc magnetyzery nie nadają się do silników o dużych pojemnościach i silników wysokoobrotowych (np. motocyklowych).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość gringoo_zg

Jeżeli magnetyzery byłyby skuteczne to dlaczego nie montują ich fabrycznie.. Przecież każdy producent zainwestowałby 20 zł żeby poprawić parametry auta... Sam kiedyś dałem się nabrać i kupiłem do seicento... Żadnego efektu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności