Skocz do zawartości

Ku przestrodze!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej tak wygląda Kadett po staranowaniu Transitem. Kierowca owego Forda trochę się zapomniał i na krętej,nierównej,mokrej(!) drodze rozbujał swoje auto do 120km/h. Kadetta prowadziła moja dziewczyna -przeżyła. Ale od 3 miesięcy zmaga się z cierpieniem,strachem,poczuciem bezsilności i rehabilitacją pogruchotanej ręki i miednicy,które zafundował jej młody,bestroski kierowca Transita. Przed nią jeszcze co najmniej pół roku takiej udręki...

 

Zwolnij! Szkoda życia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

_-Arturro-_, Może to nie kierowca winien,ale jego szef.Sam widzę i słyszę jak to jest.Szofer musi być tam i tam, o tej godzinie,bo jak nie,to wylot z roboty.

Oczywiście nie usprawiedliwia kierowcy nic.Spowodował wypadek i jest winny.

Współczuję twojej dziewczynie z powodu bólu i cierpienia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_-Arturro-_, Może to nie kierowca winien,ale jego szef.Sam widzę i słyszę jak to jest.Szofer musi być tam i tam, o tej godzinie,bo jak nie,to wylot z roboty.

Oczywiście nie usprawiedliwia kierowcy nic.Spowodował wypadek i jest winny.

Współczuję twojej dziewczynie z powodu bólu i cierpienia i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Też tak myślę...

Swoją drogą gówniarze w dostawczakach sieją zagrożenie , bo ktoś mało przewidywalny i mało odpowiedzialny powierza im taką maszyne , a że auto służbowe i nierzadko szybsze niż przeciętna osobówka to tną na zabicie i potem są tego fatalne efekty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_-Arturro-_, wspołczucia, że przez takich baranów całe rodziny muszą cierpieć, szybkiego powrotu do zdrowia drugiej połówce :!:

 

odnośnie kierowców dostawczaków, już 2 razy słyszałem o przypadkach, kiedy kolesie jeżdża po dragach, :twisted:

jakieś zioło, czy hasz i w drogę, kuźwa, kto ich zatrudnia!:wink:!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotek nie widze ale wspólczuje i niestety taka jest szara rzeczywistosc bo ktos kto zrobil prawko na "B" moze jezdzic i transitem do 3,5 tony wiec taki wsiada i jedzie myslac ze to jest osobowka ,nie uwzgledniajac tego ze ma dłuzsza droge hamowania itp,itd.jeszcze raz życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja tez Fotek nie widze ale serdecznie wsółczuje twojej dziewczynie i życzej jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Jak jechałem zakupic swoja Asterkę to nadrodze natknołem się na wypadek.

Tir na skrzyzowaniu najechał na tył Opelka omege następnie odbił sie ni czołowo zdezył sie z prawidłowo jadący tez Opelkie Kadetem. Kierowca Kadeta niestety nie miał szans. Co sie okazało Tira Prowadził 22-latek który prawojazdy zdobył w wojsku. Teraz coraz częsciej widzi sie na drodze pędzące ciężarówki a wnich młodzi kierowcy.

Zgroza az strach pomyśleć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności