Skocz do zawartości

Ku przestrodze!


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się stało z fotkami i dlaczego zniknęły,w każdym razie już uzupełniłem braki.

W imieniu mej oblubienicy-Gosi bardzo gorąco dziękuję za wszystkie życzenia,pozdrowienia i wyrazy współczucia,które nadsyłacie. Bardzo podnioszą ją na duchu! :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Proszę Was nie najeżdżajcie tak na młodych ludzi za kierownicą. ja mam 20 lat i bardzo często jeżdże w trasy dostawczakiem, ale zawsze jeżdże spokojnie i staram się nie powodować zagrożenia więc nie wszyscy młodzi to szaleńcy. zastanówcie się zanim zaczniecie oceniać. co prawda kolesie dostawczakami jeżdżą jak szalenicy, chyba nawet gorzej jak ci krawaciaże w osobówkach ale znowu nie wszyscy a jak zaobserwowałem to śerdnia ich wieku to 30lat więc oni nie są aż tak bardzo młodzi.

 

_-Arturro-_ życze Twojej dziewczynie jak najszybszego powrotu do zdrowia i oby nie miała przez ten wypadek starchu przed prowadzeniem autka!

 

niedługo będzie trzeba się przesiąść przez takich wariatów do człogu :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JOszi, ja powiem krotko i na temat : sa ludzie ,klamki i cale zamki czyli przekladajac na nasze :kierowcy z wyobraznia i kierowcy z ewidentnym jej brakiem ktorzy de facto przewazaja na naszych drogach. :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W przeciągu ostatniego roku w wypadkach staciłem dwuch kolegów. W obu przypadkach zawinił pijany kierowca. Ja na razie żadnego nie wsadzili...........porażka systemu sprawiedliwości. :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porażka systemu sprawiedliwości. :wesoly:

Jakoś zbyt łagodnie to nazwałeś....

 

Bo to szkoda słów, jak ktoś jedzi mając we krwi 2,6 promila, powoduje wypadek, giną ludzie, a potem nie ma konsekwencji (na razie tylko prawko stracił na 3 lata). Do tego wszyscy do okoła płaczą, że po co karać młodego człowieka, przecież nie chciał.

Gościa kilka razy łapali po pijaku, ale zawsze rodzice mu jakoś "pomagali".

Niestety o takich przypadkach słyszy się coraz częściej. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś powinni być karani za świadome zabójstwo z premedytacją (25 lat).

Bo jaka jest różnica pomiędzy nabitym pistoletem, a samochodem gdy ma się 2,6 promila?:wesoly:

Wsadzili by 100, a reszta by się zastanowiła!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, właśnie taki pijany gówniarz zabił na przejściu dla pieszych moją babcię.

Ale czego nie robią pieniądze, nawet mu prawka nie zabrali :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wyglada moja astrunia po spotkaniu w listopadzie z tirem.żonka jechala z dzieciakami.na szczęście skończyło sie na tym że córka leżała trzy dni w szpitalu na obserwacji,a żonka dostala gorset i do dziś jezdzi po lekarzach.syn na szczęście wyszedl z tego bez szwanku.

debil za kierownicą tira z naczepą "myślał" że zdąży przelecieć przez skrzyżowanie na zielonym.niestety pomylił się w swych obliczeniach i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.z zapisu tacho wynika ze uderzył w moją rodzinkę z prędkością 85km/h.żona zakończyła jazde na słupie.

dodam jeszcze że w tym miejscu obowiązuje 50km/h

I TAKI DEBIL śMIE SIę NAZYWAć ZAWODOWYM KIEROWCą

-Arturro-_ żYCZENIA SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA DLA TWOJEJ DZIEWCZYNY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności