Skocz do zawartości

prawe kolo wychyla sie bardziej od lewego jak by nie bylo bl


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

znowu tyle sie napisalem i kazal mi sie zalogowa i wszystko poszlo w piz..... ehh.

Wiec w skrocie nie mam zbieznosci ale w niewielkim sotopniu to cos ma, i tak jak mowilem jest przestawione na listwie i autko skreca bardziej i kola sie wychylaja niz bylo zaprojektowane wiec jak bysmy o jeszcze zabek dalej ustawili to bylo by z 4 obr. w lewo a w prawo 1 i bardziej by sie wychylaly. Wolnym czasie trza sciagnac przekladnie i kukac tam, a jak nie to bedziem sie martwic dalej dzieki za pomoc:) ide zrobie moze fotki zaraz bo sie ciemno robi

 

[ Dodano: Sro Paź 25, 2006 21:16 ]

mam nowine haha przypomnialo mi sie cos zalozylem 195/50/15'' i zauwazylem ze jadac kolo lewe mi sie zablokowalo odwaznikiem o drazek a prawe obracalo sie normalnie. wiec pomyslalem ze za dlugi drazek ale problem jest z prawym kolem anie z lewym hmm.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabian86, Kurcze,co ty tam masz popitolone?

Ustaw koła na wprost i zmierz odległości od przednich kół do tylnych z obydwu stron.

 

Jeżeli logujesz się przy każdym wejściu na forum,to oznacz ptaszkiem logowanie automatyczne.Powinno pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie po co wymontowalem przekladnie jak tam nic nie da sie zmienic jedynie by zrobic by byly 2 obroty w lewo w w prawo ro skrecic tam gdzie mniej wychodzi skretow kierownica czy tam na odwrut i wyregulowac na drazkach bo na slimaku sie nic nie da :I jak sie myle niech ktos mnie poprawi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shit :/ czemu geometria ja tu sie staram ja uniknac :lol: nie moglo miec miejsce jak by byl za dlugi drazek :D spr jutro i wyreguluje skrecanie te obroty w lewo i w prawo ja juz mam dosyc nigdy nie kupie juz opla!:wesoly:!:D!:D!! i wiem ze corsy a czy innych to niewiem :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu geometria

Albo źle tłumaczysz i nikt nie może się połapać, ani wyobrazić o co chodzi, albo masz coś pokrzywione.

Odważnik zaczepia o drążek kierowniczy, czy reakcyjny?

Jak o kierowniczy to musisz mieć pokrzywioną zwrotnicę, innego wyjścia nie widzę.

A geometria i tak cię nie ominie, bo sam nie ustawisz.To co zaoszczędzisz na geometrii odbije ci się na oponach i nerwach podczas jazdy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawilem obroty kierownica jest gut. Auto zachowuje sie tak skrecam na maxa w lewo a on tak jak by chcial jechac prosto i mial zaraz gumy z felg posciagac. Prawe kolo przy skrecie w lewo dotyka prawie stabilizatora a lewe przy skrecie w prawo nie dotyka wsadze z 2 palce a w prawe wsadze prawie jeden palec, u kolesia w corsie jest po rowno z lewej i prawej. Ciezko mi sie cholernie skreca w prawo :wesoly:!:D w lewo jak na wspomaganiu. przeczytajcie uwaznie i odpowjedzcie jak mozecie dzieki!:D!:D teraz ja, co za zwrotnica ?? i mowilem o drazku sterowniczym ktory mi zachaczyl o odwaznik od kola ale to lewe kolo a mam problem z prawym. Drazki mam tej samej dlugosci. Ktos mi powjedzial jedz na geometria auta nie na ustawienie zbieznosci bo wy o tym mowicie ale geometria auta nic nie ma bo krzywo nie jezdzi. a jak ustawie zbieznosc to i tak nie pomoze nic. Zmierzylem z starym odleglosc Belki do wachacza z proztu jest po rowno z prawej i lewej ale jak wziolem od tylniej felgi od srodka do przedniej felgi srodka to pomiedzy strona pasazera a kierowcy byla roznica 6mm. Widac golym okiem ze prawe kolo jest przesuniete do przodu lekko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak geometria.

Regulacja drążka reakcyjnego po prawej stronie, może gumy sparciały i się przesunął.

Chodzi o drążek 10, sprawdź gumy 27 i 11.

1wd2.png

Ta usterka dotyczy kąta wyprzedzenia zwrotnicy.

Jesteś pewien, że nie zostawiasz czterech śladów?

Przed wjazdem na geometrię zobacz stan gum w wahaczach z tyłu.

Od geometrii się nie opędzisz.Sam nie ustawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności