Skocz do zawartości

prawe kolo wychyla sie bardziej od lewego jak by nie bylo bl


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

em mozna wzucic film by pokazac o co kaman... niewiem tak se myslalem moze wachacz krzywy :D. ale jak bylem na przegladzie to mowili nie nie wszystko jest dobre tulejki srejki a pojechalem gdzie indziej i kazdy co innego moze bez kitu zmienic ale co to da ze sa sparciale spr drazki sa tak samo ustawione na odleglosci wachacz do tylniej belki tak samo z lewej i prawej strony ale od felgi rantu do felgi rantu jest roznica 6 mm wjec myslalem ze to felga ale ona jest dobra. Soras ze was wogule mecze :wesoly:! ja wiem ze z tego mercedesa nie zrobie ale po prostu mnie dziwi co to moze byc ... wiec mozna film wzucic??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ten temat to chyba najlepszy na forum. Powjedzcie mi czemu prawe kolo gdy skrecam w lewo dotyka stabilizatora a czemu lewe nie dotyka gdy skrecam w prawo. najlepszy sposob wyminic wszystki gumy!! i nie zostawiam 4 sladow !! :D ale gumy wszystki wygladaja na dobre a ja newiem co to sa sinneblocki:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabian86, Może masz felgi nie do pary jeśli ci wychodzi rożnica.Opis felgi widać przy otworach na śruby np:5J13 ET 39 .Odczytaj ich wymiary.

Może faktycznie masz krzywy wachacz,bo kiedyś przywaliłeś w krawężnik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

em ale przywalilem podjezdzajac pod kraweznik przodem i kolo prawe jest na przud do zderzaka pchniete. Wiem ze juz mowilem o tym ale pomiedzy lewe a prawe kolo a drazek sterowniczy z lewj wsadzam nie cale 2 a z prawej ponad 3. soras za meczenie moze byc ze ktos powje wkoncu nara hehe :D

 

[ Dodano: Czw Lis 02, 2006 20:34 ]

teraz mi sie skojazylo ze to nie drazkiem dotuka kola prawie tylko tym tym :kroli: co drazek sie w to kreca widocznie na kole jest zle ustawiony kont.

 

[ Dodano: Pon Lis 06, 2006 13:21 ]

czy da sie regulowac przekladnie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Witam...

Odsiwezem temat moze wasze doswiadczenia mi sie przydadzą...

Mam Astre F 1992 i mój problem polega na tym że ją ściąga na prawo jak sie dodaje gazu to ciagnie ja w prawo dosc moco, przy konkretnym ruszani równierz tak samo, jak fura sie toczy na luzie to tez sie tak dzieje ale troszke słabiej ...

Przy ostrym skrecaniu pzewaznie w prawo ... jak sie wychodzi z zakretu jest dosk konkreten udezenie- mozna je porównac do dzwieku niedokreconej kołyski przy chamowaniu albo ruszaniu - ale to nie to bo to jest ddokrecone ...

Zbierznosc ustawiałem, sworznie na wachaczu wymienili mi opony przekładałem, luzów nie ma bo byłem na diagnostyce dwa razyi nic nie wykryli... auto na 99% nie było bite ...a jeszcze na wstecznym sciaga ja w lewo do tyłu...

jak sciagłem pasek z wspomagania to mniej sciagało...

Prosze o pomoc bo mechanicy tylko kasuja za to ze ..... robią!!

 

a i jeszcze :

Jakisz czas temu wyciagalem skrzynie biegów (i zawoziłem ja do regeneracji.... bo burczała!! i tak przez trzyrazy... bo nie mogli jej zrobic po trzecim razie dalej burczy cos jak ise pusci sprzegło.... a to nie o tym teraz.... ) i połóźniej wymieniałem poduszke pod silnikiem to srodkowa i od strony rozrządu... a to sciaganie zaczelo sie mniejwiecej jakis czas temu ... czy to moze miec cos wspólnego ...

 

HELP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

opony zmieniałem z tyłu na przód...

a co do tuleji to na wachaczu sa dwie... dzwoniłem do serwisu opla i powiedzieli mi ze tych jednych sie nie wymienia prawie wogule.... powiedz mi czy mam wymieniac obie czy wystarczy tylko ta jednoa po .... oczywiscie po obu stronach ...??

 

[ Dodano: Pią Cze 15, 2007 20:57 ]

wymieniłem tuleje wachacz- nie zapomniałem o tych centrujacych i dalej jest to samo .... szlak mnie trafi za niedługo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności