Skocz do zawartości

Neon pod samochodem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczymy jak będzie. Narazie czekam na przesyłkę :lol: Mam nadzieję, że jednak będzie miało to taki efekt jakiego oczekuję... Jak wszystko sobie zamontuję to podzielę się z Wami fotkami. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie. Narazie czekam na przesyłkę :P Mam nadzieję, że jednak będzie miało to taki efekt jakiego oczekuję... Jak wszystko sobie zamontuję to podzielę się z Wami fotkami. Pozdro

Ja często obracam/obracałem się wśród tuningowanych fur ...(np. jak byłem w wakacje w gdańsku w pracy to co drugi dzień spotykałem sie z ludźmi na zaspie(ul.jana pawła) i każdemu podoba się najbardziej suptelny tuning, był taki fajny nissan 350z :P nie to co u nas w lublinie )

 

...i powiem jedno neon pod samochodem to WIEŚ w czystej postaci ;) i w zasadzie zastanawiam się po co to komu, juz nawet na wsi sie nie da na to wyrwać panny :lol: a na zlotach wyśmieja

 

hmmm ale to nas odróżnia, każdy ma swoje wyimaginowane postrzeganie rzeczywistości dlatego fajnie , że temat został poruszony

 

Dlatego oglądając zdjecia uważam, że lepszy jest neon w postaci jarzeniówki z luminoforem o odpowiednim kolorze jak np. tu

http://www.allegro.pl/item429039200_nowoczesne_oswietlenie_bagaznika_tuning_neon_60.html

 

edit: omg ten zielony kolor z tej aukcji allegro to ładnie bije po oczach, a w zasadzie neony to najlepiej sie sprawdzają moim zdaniem podswietlając sprzęt car audio w bagażniku.

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

każdy ma inne spojrzenie i inne gusta

dzisiaj w TVN TURBO oglądałem przeróbki samochodów też robili podświetlenia dodam że to byli młodzi ludzie a samochód szedł na wystawę ''pewnie to też wieśniacy''

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej auto na show ma przyciagac wzrok potencjalnych klientow

 

wykorzystuja wszystko co mozliwe :lol:

to ze neony juz dawno wyszly z mody wiadmo ogolnie

ale kazdy robi co lubi

 

jeden woli blondyny inny lyse

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci, że daje to całkiem niezły efekt. Pieniądze też nie są za duże :P

Te listwy nawet profesjonalnie wyglądają, ładnie się rozprasza światło, tam jest peugot 206 z tymi neonami co daje jakieś pojęcie jak to się bedzie prezentować np. w corsie

 

Czerwony chyba najbardziej bije po oczach ale to w końcu ciemna strona mocy (saga gwiezdnych wojen robi swoje :P )

 

Ja bym się zastanowił jeszcze czy może pójść z duchem czasu i kupić moduły led, podobno są lepsze niz neony http://www.allegro.pl/9008_diody_neony_stroboskopy.html?id=9008&order=pd&view=gtext&p=1 chodzi mi o te tuby diodowe/led ,diody maja bardzo długą żywotność.

 

jeden woli blondyny inny lyse

Łyse to chyba żołnierze :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Moim zdaniem fajnie jednak wygląda samochodzik z neonami :) Nie mam kasy na zabawę w takie coś, i szkoda by mi było wydać z 300-400zł na neonki, ale gdybym miał kaskę włożyłbym je nawet do swojej Viki ;) To czy komuś się coś podoba, czy nie to kwestia gustu. Kolega Gawlak, napisał np, że w jego otoczeniu neony wywołują śmiech w seryjnym samochodzie. Jak dla mnie, to śmiech wywołują samochody ze spojlerami, obniżonym zawieszeniem, ksenonami, w samochodach które mają silnik 1.4 i które moją Viki na gazie mogę zrobić... Moim zdaniem lepiej wyłożyć kasę na tuning mechaniczny, bo wg mnie, wiejski tuning to jest przerabianie samochodu z wyglądu na taki co ma ze 300KM pod machą, a w rzeczywistości ma z 80 :P To jest śmieszne ;] To tak jakby przebierać owieczkę za wilka: jak przyjdzie co do czego i tak się wyda i to z niepozytywnym zaskoczeniem. A najlepszy tuning jest taki jak ma np: ja37: 2.0, ponad 150KM i 1.4 z tyłu klapy :lol: I taki samochodzik pojeżdża dresa w jakimś samochodzie wybajerowanym na 100 różnych sposobów ;] Tak więc najpierw mechanika, później neony i reszta :P

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności