Skocz do zawartości

Neon pod samochodem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

nie sadze zeby ja37 zapodal neony do auta :lol:

Jak dla mnie, to śmiech wywołują samochody ze spojlerami, obniżonym zawieszeniem, ksenonami, w samochodach które mają silnik 1.4

takie tez sa zabijane smiechem :P razem z fabryka z neonami :P

 

masz racje co do tuningu

lepiej miec wilka w owczej skorce

niz baranka w skorze wilka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

kurde to ja mam przyciemnione szyby moge z nimi jechać? czy zrobić najpierw szlif głowicy i włożyć sportowy wałek?( Nie no śmieje się ale tak to odebrałem z czytania postów)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh widze ze z tego tematu zrobiła sie przepychanka gustów i smaków co do tego kto co lubi i co komu sie podoba.... A ja wam powiem tak... WIEJSKI TUNNING mi osobisice wcaaaaaaaale sie nie podoba... co do podkrecenia najpierw silnika itp itd aby przybyło mocy a potem bajery neony itp itd to sie zgadzaw 100% bo co mi z tego ze bedzie to wygladac jak jechac nie bedzie chciało bo załozy spolier, szerokie laki i co max na 3 biegu 80 km/h pojedzie :Dheheheh a co do szyb to nie uwazam ze to obciach... jeżeli sa zrobione z gustem to fajnie to wyglada.... ale kazdy ma swoje upodobania :P Ja osobiscie jeźdze X12Sz najsłabszym silnikiem w corsie... ale porobiłem sobie jakies tam drobne bajery nie dla szpanu tylko aby moje oko zadowalało :lol: tzn zmienione podświetlanie TID'a, licznika, nawiewów... mam dodatkowe podświeltenie bagażnika.... i to tyle :P a z wierzchu dalej to jest zwykła CORSA B ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to ja mam przyciemnione szyby moge z nimi jechać?

Przyciemnione szyby?? No co Ty?? Przeciez to wiocha... :drunk::drunk::drunk:

Może i wiocha ale 100x mniejsza od neonów. Przede wszystkim przyciemniane szyby mają wiele zalet (wnętrze mniej się nagrzewa, chroni towar przed wzrokiem ciekawskich, w razie rozbicia szyby, szkło nie rozpryskuje się tylko trzyma na foli), a zalet neonów jakoś nie mogę znaleźc :drunk: Neony pasują jako tako do tych wycukierkowanych wozów z Need For Speed czy Fast and Furious. :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

kurde to ja mam przyciemnione szyby moge z nimi jechać?

Przyciemnione szyby?? No co Ty?? Przeciez to wiocha... :drunk::drunk::drunk:

Może i wiocha ale 100x mniejsza od neonów. Przede wszystkim przyciemniane szyby mają wiele zalet (wnętrze mniej się nagrzewa, chroni towar przed wzrokiem ciekawskich, w razie rozbicia szyby, szkło nie rozpryskuje się tylko trzyma na foli), a zalet neonów jakoś nie mogę znaleźc :drunk: Neony pasują jako tako do tych wycukierkowanych wozów z Need For Speed czy Fast and Furious. :drunk:

Zgadzam się w 100%. Nie mam przyciemnionych szyb, ale to nie jest żaden szpan, tylko błogosławieństwo w upalne dni...

A co do przykładu takiego wiejskiego tuningu, to ostatnio po moim mieście jeździ koleś, Astrą II z naklejką przez całe boki: Pro Street (Nie pamiętam czy jeszcze jest dopisane NFS, w każdym razie Pro Street z loga gry...) i to wywołuje u mnie śmiech :drunk:

 

Co do skór ( :drunk: ) to pamiętam akcję ze zlotu na Żłobnicy koło Bełka. Była tam taka stara Corsa 1.7D, popróchniała, malowana podkładówką, i z napisem sprayem z tyłu na klapie GSI... Wszyscy padali ze śmiechu. Do czasu aż nie przegoniła 95% aut... Przegrała tylko z zieloną Corsą z czarną machą 180KM (z tą co się ścigał kolega ja 37 kiedyś, widziałem jakieś filmiki). A mina widzów: BEZCENNE ;D Dla takich chwil warto żyć :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie przyciemnianych szyb... Myślałem ostatnio o przyciemnieniu szyb. W samochodzie było bardzo gorąco, więc odrobina cienia by się przydało. Tak w ogóle to przyciemnione szyby, jeśli są dobrze zrobione - mi się podobają.

Jak tylko kasa na nic innego nie będzie potrzebna, to pewnie to zrobię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności