Skocz do zawartości

Neon pod samochodem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Pokaż jakąś fotkę płetwy jak masz :drunk:

niechcę mi sie zabardzo szukać, najlepszy przykład był w operacji tuning w tvn turbo.

 

tu jest przykład

Dołączona grafika

albo troche większa

Dołączona grafika:drunk:

 

Zaraz pewnie się odezwą miłośnicy "takiego" tuningu :drunk: , że to jest zamiast anteny ( bo sumie jest :drunk: ) i jednocześnie stanowi spryskiwacz tylnej szyby :drunk:

 

A jak ktoś nie ma już kasy na paliwo to polecam:

http://moto.allegro.pl/item427914511_daihatsu_na_pedaly_hybrydowy_bike.html#photo

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No powiem Ci, że daje to całkiem niezły efekt. Pieniądze też nie są za duże :?

Te listwy nawet profesjonalnie wyglądają, ładnie się rozprasza światło, tam jest peugot 206 z tymi neonami co daje jakieś pojęcie jak to się bedzie prezentować np. w corsie

 

Czerwony chyba najbardziej bije po oczach ale to w końcu ciemna strona mocy (saga gwiezdnych wojen robi swoje :rotfl: )

 

Ja bym się zastanowił jeszcze czy może pójść z duchem czasu i kupić moduły led, podobno są lepsze niz neony http://www.allegro.pl/9008_diody_neony_stroboskopy.html?id=9008&order=pd&view=gtext&p=1 chodzi mi o te tuby diodowe/led ,diody maja bardzo długą żywotność.

 

Moduły napewno dają dużo lepszy efekt. To fakt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam przyciemnione szybki i bardzo mi to pomaga w gorace dni i wcale nie uwazam tego za szpan a po drugie ludzie nie patrza sie kogo wioze i co robie to moja prywatna sprawa a co do pletwy to fasktycznie wiocha:D przyciemnienie szyb przynajmniej mnie kosztowało 24zł i 5 godzin pracy:D efekt super nie ma zadnych babli itd prosto klei sie folie na szyby:P

 

a tak na marginesie to polecam wymiane zegarów na bile pomarańczowe wskazóweczki i niebieskie podswietlenie:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie to polecam wymiane zegarów na bile pomarańczowe wskazóweczki i niebieskie podswietlenie:D

Pewnie fajnie by to wyglądało ale jak ja bym sie do tego zabrał to już pewnie by tak różowo nie było :?

 

btw. fajna ta niebieska corsa, niby grubszy tuning ale jakos proporcjonalnie wygląda a te białe felgi :rotfl:

 

A co do podświetlenia to zauważyłem, że u mnie przy nawiewach tylko lewa część jest podświetlona, czyżby to było na dwóch diodach?

 

pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co do podświetlenia to zauważyłem, że u mnie przy nawiewach tylko lewa część jest podświetlona, czyżby to było na dwóch diodach?

 

hehe nie tylko ale aż lewa, u mnie już nic się nie świeci. Do nie dawna paliła się lampka ogrzewania tylniej szyby ale i ona padła buuu miałem z tym robić ale odłożyłem to na później zająłem się zbierającą wodą na dolnej półce :? (przyszły deszcze) i powoli podmokniętymi rogami nad przednią szyba a to podobno też jedna z częstych usterek corsy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie poszedlem do sklepu kupilem folie 50 x 300 za 24 zł super ciemna i okleiłem okleja sie bardzo latwo trzeba tylko pilnowac zeby cyciac dobra strona potem spryskuje sie szybe plynem do mycia szyb rozkleja folie jednoczesnie psikajac plynem i przyklada do szyby od srodka i ustawia dokladnie potem wyciaga sie wode spod foli szpachelka i suszy troche suszarka czeka 2 dni az całkowicie wyschnie dociaga i gotowe :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności