Skocz do zawartości

Neon pod samochodem


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

hehe nie tylko ale aż lewa, u mnie już nic się nie świeci. Do nie dawna paliła się lampka ogrzewania tylniej szyby ale i ona padła buuu miałem z tym robić ale odłożyłem to na później zająłem się zbierającą wodą na dolnej półce :shock: (przyszły deszcze) i powoli podmokniętymi rogami nad przednią szyba a to podobno też jedna z częstych usterek corsy

Tu masz manual jak to zrobić http://corsa.dhs.org/form_ArticleShow.aspx?task=form_ArticleShow.aspx&aid=2

 

u mnie trzeba inaczej bo radio jest pośrodku pomiędzy kratkami a sterowaniem nawiewu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mystic, i płyn do mycia szyb zapobiegnie temu, żeby się nie przykleiło tak? Później jak bierzesz szpachelką to wtedy sie przykleja? Dobrze to rozumiem? Zielony jestem bo nigdy nie widziałem jak się to robi :shock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak kiedy spsikasz porzadnie plynem folia robi sie sliska:D tylko umuj dobrze szyby zanim przykleisz folie:P

 

a i pilnu strony foli bo wiadomo sa dwie warstwy i jak docinasz od zewnatrz to najpierw sprawdz czy w dobra strone zeby potem ksztalt pasowal od srodka:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie poszedlem do sklepu kupilem folie 50 x 300 za 24 zł super ciemna i okleiłem okleja sie bardzo latwo trzeba tylko pilnowac zeby cyciac dobra strona potem spryskuje sie szybe plynem do mycia szyb rozkleja folie jednoczesnie psikajac plynem i przyklada do szyby od srodka i ustawia dokladnie potem wyciaga sie wode spod foli szpachelka i suszy troche suszarka czeka 2 dni az całkowicie wyschnie dociaga i gotowe ;)

No to gratuluję kolego. Ja też próbowałem ... w maluchu. ;) Wyszło źle. ;p Boczne tylne szyby nawet ładnie, ale tylna... tragedia. Dużo bąbli i do tego odchodzi. Małe szyby fajnie się robi ale jeśli chodzi o duże to już trzeba wprawy.

Byc moze to wina tańszej foli (niż Twoja), byc może techniki (nie miałem żadnego płynu tylko wodę). Mimo wszystko gratuluję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie musi byc plyn mam wojka ktory wykleja reklamy i mowil ze koniecznie musi byc plyn a co do tylniej szyby wystarczy przeciac ja natych ogrzewaniach i potem zgrac ta ze zupelnie ich nie widac:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtracajac do neonow to pwiem tak

milem podobalo mi sie

byly zolto-pomaranczowe dopasowane podkolor auta

do pierwszego kraweznika...

parkuajc na chodniku (nigdzei nei bylo juz miejsca) sie zapomnialem i poszly od razu oba

wtedy kosztwalo mnie to prawie 500zl (sprowadzane bo u nas jeszcze nie bylo)

potem milem krotsze i inaczej zamontowane ale po 2 latach przestaly swiecic najpierw jeden potem drugi

juz tego nie naprawiam

czas zainwestowac na aucie w spoiler a'la porsche tzn podnoszacy sie elektrycznie do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności