Skocz do zawartości

chłodzenie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Metju, jak bedziesz tu cześciej bywał to włożyłbyś sobie jakiś avatar i wbijaj do naszej grupy aha no i oczywiscie do wątku grupa corsa w dziale corsa tigra :) pozdrawiam

 

wacha007, chyba mnie nie za bardzo poniosło z tymi zaproszeniami, no ale przecież trzeba być miłym dla nowych użytkowników :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
jeden mądry stwierdził nawet, że powinienem wymienić zderzak przedni /mam oryginalnego zender'a/ bo zabardzo przesłania chłodnicę

zabawne, ale ten pan mial racje. dzieki zenderowi koledze regularnie gotowalo sie seryjne c14nz, a wiatrak wlaczal sie zdecydowanie czesciej niz w moim x14xe przy serii zderzaku, praktycznie co chwila :)

 

dobra rada - wywal to gowno jesli chcesz zachowac uszczelke pod glowica na dluzszy czas..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
jak wygląda ten zender??

Zender wyglada tak: http://www.allegro.pl/item81913780_zderzak_przod_corsa_b_sport.html

 

chociaż nie jestem do konca pewny czy ten na aukcji to oryginał, ale wygląd jest taki sam

 

dobra rada - wywal to gowno jesli chcesz zachowac uszczelke pod glowica na dluzszy czas..

 

Dzieki Markos za radę, ale póki co nie mam kaski na jakiś inny zderzaczek no i wzór zendera raczej mi sie podoba - w każdym bądź razie jest raczej rzadko spotykany

 

Metju, witam i zapraszam do grupy corsa...
Metju, jak bedziesz tu cześciej bywał to włożyłbyś sobie jakiś avatar i wbijaj do naszej grupy aha no i oczywiscie do wątku grupa corsa w dziale corsa tigra

 

Dzieki Panowie za zaproszenie, postaram sie z niego skorzystać i znaleźć więcej czasu na zaglądanie tutaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to co panowie wniosek z tego taki komu corsa sie za czesto grzeja ten wymienia zderzeki !!!

 

hehehe ale mi sie zrymowało, a tak na poważnie to może faktycznie trzeba pomyslec o jakimś bardziej "odsłoniętym zderzaku" i odsłonic chłodnice...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak trochę mrozy odpuszczą to i tak muszę zdjąc tego zendera, żeby w jednym miejscu go skleić i polakierować. Wtedy na parę dni będe musiał założyć zwykły zderzak, więc zobaczymy czy teoria Markosa i pana mechanika się sprawdza w praktyce.

 

A propo - nie ma ktoś może na zbyciu zwykłego zderzaka do corsy, może być nawet jakiś uszkodzony, byleby był tani ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

U mnie jest taki problem ze nie wlacza mi sie wiatrak przy temp. 100 (powyzej rozniez nie chce) Sprawdzilem wentylator i ten dziala, wiec moje pytanie co to moze byc? czy to moze czujnik ktory znajduje sie na dole na lewym boku (stojac przedem do auta) chłodnicy, czy moze byc cos jeszcze innego?

Jesli to ten czujnik to wie ktos z Was ile to kosztuje i gdzie mozna dostac w Łodzi oraz jak to sie fachowo nazywa (jak bede pytal w sklepie) :wesoly: czy nazwa włącznik czujnika wentylatora bedzie dobrze?:)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik wentylatora chłodnicy bedzie dobrze.

Jeszcze włącz zapłon, zdejmij wtyczkę z tego czujnika i zmostkuj złączki we wtyczce, nawet spinaczem na chwilę.

Jak wentylator ruszy to znaczy, że czujnik do wymiany, jak nie, trzeba szukać czegoś innego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym tygodniu tak zrobilem tez wiec to juz raczej na 100% ten czujnik

ja37 gdzie moglbym dostac taki czujnik w Lodzi najlepiej w okolicach polnocnej łodzi (okolice Helenowka, ul Zgierskiej itp)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moja sie za to nie grzeje trzyma około 90'C no chyba że w korku stoję albo są duże upały.

Widać jak termostat pracuje. Temperatura rośnie i przy ok. 90 otwiera się i temp. spada i tak włóko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności