Skocz do zawartości

Jaka Corsa jest najlepsza ???


Gość andrzej_m55

Rekomendowane odpowiedzi

srednio po 140 trzymam spokojnie nawet z 4 pasażerami

Myślę, że forum powinno być miejscem propagowania jazdy bezpiecznej i zgodnej z przepisami ruchu drogowego.

izusu polecam na dobrej drodze:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam corse C 1,0. Dużo osób na nią narzeka bo słaba bo klepie itd. Wszystko się zgadza ale wiedziałem co kupuję i co mnie czeka. Czasami się wkurzam na te szarpania i brak mocy ale .... jechałem nad morze tym autem, 2 osoby dorosłe i 3 letni synek, do tego konkretnie bagażu i samochód ten spalił mi dokładnie 4,27 L/100 km !! Od razu napiszę, że w swojej jeździe jestem bardzo oszczędny :twisted:

 

Jeżeli chodzi o to, która corsa najlepsza to ja w ciemno brałbym 1,4 16V. Moja dobra koleżanka miała taką dokładnie corsa B i przerobioną na gaz. Co ten samochód wyprawiał to masakra. Bardzo dobry silnik. Uwielbiałem nią jeździć. Nawet na gazie śmigała aż miło. Zaznaczam, że tą te jechałem nad morze a odmnie to ponad 600 km 8)

 

Jak corsa to zdecydowanie 1,4 16V

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ten samochód wyprawiał to masakra.

hehe prawda, jak kupiłem swoja i przewiozłem znajomych to byli w szoku, zreszta sam tez :twisted: ale to efekt tego jak sie przesiadzie z duzo slabszego autka, ale z biegiem czasu czlowiek sie przyzwyczaja i robi sie znowu mało, i trzeba cos poprawiac 8)

to dla porównania ja jak jechalem nad morze ktoregor roku w 2 osoby i delikatnie to spaliła mi 5 litrów, w tym roku w 4 osoby i full bagazem i delikatne korki to spaliła 5.8 litra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie wlacze sie do dyskusji, szczerze to mialem w kupnie 1.4 16v ale to nie to samo, jest slabsze od GSi, niewiele tansze i nawet mniej nie pali, za to jest jeden wielki plus -- latwiej jest kupic 1.4 16v w dobrym stanie niz GSi bo nie ma co sie oszukiwac, sam kupilem GSke nie po to zeby po bulki jezdzic, bo zrobilem ze wszystkim porzadek w niej i teraz non stop po garach dostaje, bo po to ja kupilem , zeby sie wyszalec za mlodu, tak jak wiekszosc, zabawka dla duzych chlopcow, nie oszukujmy sie, pozdrawiam :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam corse B 1.2 8v. i nie jestem zbytnio zadowolony:p nie oszukujmy się to jest muł. chociaż mój model jest zdrowy i jak się zmierzyłem z kumplem (Corsa 1.4 60KM) to szliśmy łeb w łeb. lecz jego corsa mniej pali;p heh. chyba najlepsza corsa to GSI.. oczywiście jak ktoś lubi szybko jeździć:( a spalanie niedużo wyższe od 1.4 16v:) po paru modach mamy 8s do 100;) a to całkiem fajny wynik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Cyna Twoj to tez taki muł?:drunk: Ja lubie moje autko bo hmmm moze Was zaskocze ale pali malusienko w porownaniu z tym co piszecie-ok6,5 po miescie i ok 5 w trasie i jak narazie jest zupełnie bezawaryjne ale fakt ze mułek straszliwy:) Chociaz zalezy tez do czego głównie auto ma służyc-jak dla mnie(jezdze po miescie) jest ok.Ale kolezanka ma z silnikiem 1,4 i w porownaniu z moim to rakieta:) A wcale jej mało nie pali-dochodzi nawet do 12:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok6,5 po miescie i ok 5 w trasie

Ja osiągam podobny wynik a jeśli komuś taki motorek chłepce paliwo jak smok to znaczy ze coś z nim nie tak. A jesli chodzi o dynamikę to zależy czego kto oczekuje. Jak dla mnie to ponarzekać można tylko wtedy gdy ma się full pasażerów i bagaż. Na co dzień w zupełności wystarcza :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności