Skocz do zawartości

Jaka Corsa jest najlepsza ???


Gość andrzej_m55

Rekomendowane odpowiedzi

najlepsza CORSA jest tylko marzeniem , najlepiej zeby pod maska miala 1.4 albo 1.6 i 240 KM , wazyla 400 kg , miala szerokie oponki , felgi 17 " , zawieszenie gwintowane , skory w srodku , nawigacje fabryczna , pelne wyposazenie , fotele z masazem , i palila 3 litry na 100 , panowie najlepsza jest taka ktora daje najwiecej frajdy z posiadania , co z tego ze jeden ma 1.2 a drugi 2.0 , skoro i jednemu i drugiemu sie podoba , ktos kto nie lubi dawac w palnik bedzie happy z 1.2 , ktos kto non stop butuje wstawi sobie 2.0 i nie bedzie sie przejmowal cena paliwa jak i tym ze co chwile trzeba bedzie opony wymieniac. Corsa jest jaka jest i ma swoje typowe usterki , wady , ale ma sporo zalet. tak swoja droga , ja uwazam ze optymalna Corsa to 1.4 16v z dobrym wyposazeniem , na taka nie ma co narzekac , a ze ceny czesci lub napraw moga byc drogie ? nie masz kasy to kup sobie golfa 1 i naprawiaj wszystko sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To prawda, a ja realnie przymierzam sie do zamontowania jednostki c20xe, ale zaczne dopiero na wiosne, zakladajac 15felgi i hamulce od cali odrazu, robiac twardsze i nieco nizsze zawieszenie, aby na koncu sprzedac dobre serducho choc troszke za slabe dla mnie i wkadajac c20xe, jesli chodzi o silnik to zbyt wiele zmian nie ma, lapa do silnika i chlodnica i pare kwiatkow jeszcze ale jestem juz zawziety, wiec slow na wiatr nie rzucam, pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o silnik to zbyt wiele zmian nie ma,

jednak troche sie tego uzbiera DanielGsi, ale masy cala yime abz pocyztac :beer:

wracajac do tematu tak jak napisal gtszudi, wszystko sie zgadza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze optymalna Corsa to 1.4 16v z dobrym wyposazeniem , na taka nie ma co narzekac , a ze ceny czesci lub napraw moga byc drogie ? nie masz kasy to kup sobie golfa 1 i naprawiaj wszystko sam.

A co tam jest aż tak drogiego? Przecież to zwykła cywilna fabryczna Corsa. Miałem kiedyś Vectrę x25xe i tam rzeczywiście z cenami była załamka, ale Corsa z tym silnikiem to przecież standard.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od felg wiekszych i hamulcow i zawiechy, tak po kolei :wesoly: bo sie przynajmniej na raty rozlozy :mrgreen: a z silnikiem bede mial czas zeby sobie poszukac w miare sprawnej jednostki, jak zaczne to napewno sie odezwe na forum, co do silnika 1.4 16v to jest standardowy ale czesci sa drozsze niz do mniejszych , tak jak w GSce sa dosc drogie, ale to nie sa astronomiczne ceny, dla przyzwoitych osiagow warto dolozyc pare zlotych czy do hamulcow, czy do swiec przewodow, itd. bo chyba sa troche drozsze, wszystkie maja swoje plusy i minusy tak jak bylo wspomniane a wybor jest spory wiec kazdy moze znalezc cos dla siebie, pozdrawiam, a co do c20xe to chyba najlepiej podlapac kontakt do chlopaka o nicku Klari bo widzialem jego sprzet i wiem ze chlopak ma troche pojecia, tak jak ja37 i kilka innych osob

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności