Skocz do zawartości

Fotoradary - co zrobić jak Cię złapią...


Gość Cinek-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam dwa zdjęcia, ale jeszcze nie przyszły a mineło już prawie 2 lata.

 

Obydwa zrobione na terytorium Niemiec i jedno nawet na autostradzie, gdzie było ograniczenie do 50 bo robili drogę, a jedno w jakimś mieście 2 razy błysło ale spokój :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie, ale zastanawiam się jak to jest w rzeczywistości…

 

[ Dodano: Sro Lut 15, 2006 14:22 ]

Jak będziecie w Bydgoszczy to uważajcie na tę czerwoną Fabię

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja mam dwa zdjęcia, ale jeszcze nie przyszły a mineło już prawie 2 lata.

 

Obydwa zrobione na terytorium Niemiec i jedno nawet na autostradzie, gdzie było ograniczenie do 50 bo robili drogę, a jedno w jakimś mieście 2 razy błysło ale spokój 8)

holcu, miałem to samo w sierpniu, 110 w strefie 80, bo były jakieś roboty drogowe. jechałem nocą..i jak błysło to mało nie oślepłem, tak jasne mają te flesze :) do dzisiaj nic nie przyszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem jak teraz ale kiedyś jeszcze jak jeżdziłem do niemiec z ojcem to zatrzymała nas policja za przekroczenie prędkości. Starszemu zabrali dowód do samochodu. Powiedzieli ze prześlą go do polski. Nie mam pojęcia po co. Wiem tylko że bez dowodu nie wyjedzie sie za granice. Więc poczekaliśmy u ciotki a starsza przesłała nam dowód pocztą. Ciekawostką jest to ze dowód został wysłany na adres domowy :) . Wyjechaliśmy bez problemu. Nikt sie o nic nie pytał 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odpowiedź od prawnika co do artykułu o fotoradarach !!! !!! !!!

Cytuję: "Bardzo sprytne wykorzystanie przysługujących konstytucyjnie praw i do tego śmiesznie.... "

Cieszy mnie to bardzo :)8);):jupi:8)8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak będziecie w Bydgoszczy to uważajcie na tę czerwoną Fabię

Ku**a to w polsze juz tez takie cuda stawiaja???

Nie dawno na VKP pewien gosc z wegierskiego(chyba 8) ) klubu vectry wyslal takie cus: http://www.sebessegmeres.info/radar.php

I wez tu czlowieku jezdzij normalnie, toz to nerwicy mozna dostac! Na kazdym kroku czychaja zeby wyrwac kase 8)

A tam jeszcze w jakie stare graty pchajate urzadzonka 8)

 

EDIT: Jak bylem we stolicy nie dawno to tirowcy krzczeli na CB ze na jakiejs ulicy nie pamietam juz jakiej, stoi bialy bus z kominem na dachu i ten komin to Videoradar :) i faktycznie akurat jechalem ta ulica i w zatoce autobusowej stoi bialy bus z kominem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na Węgrzech to w ogóle są niezłe jazdy z policją..

Przykładowo jedziesz autostradą i w pewnym momencie pojawia się malutki zator, gdy już dojeżdżasz okazuję się, że policja, w radiowozie bez radaru, na wyrywki zatrzymuje auta. Okazuje się, że to nie żadne łapanki, czy wyrywkowe kontrole, tylko policja z lornetką wypatrująca numery rej. samochodów, o których mają cynk, że przekroczyły znacznie dozwoloną prędkość..skąd to wiedzą nie robiąc pomiaru??

 

Otóż wiedzą to od swojego człowieka, którego zazwyczaj się nie widzi, bo stoi on stoi kilka kilometrów wcześniej z radarem, najczęsciej na jakimś mostku nad autostradą....ten właśnie człowiek podaje im przez CB informację o marce, kolorze i nr. rej. auta, które powinni zatrzymać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności