Skocz do zawartości

Fotoradary - co zrobić jak Cię złapią...


Gość Cinek-

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kill3rReaper
Niestety jestem jednym z tych co się "załapali" na fotkę.

Na zdjęciu (a właściwie na faksie) nie dość że wyraźnie widać numer rejestracyjny to i moja buziuchna też jest rozpoznawalna.

 

A ojciec zawsze powtarza że ten ciągły rozwój elektroniki doprowadzi do katastrofy :wesoly:

Ale na przykład aparaty w komórkach dalej są bardzo kiepskie... A na głupi fotoradar to nie wiadomo co wymyślają :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous
Ale na przykład aparaty w komórkach dalej są bardzo kiepskie... A na głupi fotoradar to nie wiadomo co wymyślają :wesoly:

 

To nie ten temat ale moja Notka ma 3 megapixelki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Sorki za OffTopa!

 

Może sobie mieć 3 megapixelki, moja komórka ma niby 1,3, ale rozdzielka to nie wszystko... Szumy mam jak cholera, tego się oglądać nie da jeśli nie będzie w jasnym pomieszczeniu zrobiona fotka... A taki aparacik cyfrowy za około powiedzmy 2000 zł to już inna bajka... nie wiem jak jest w fotoradarze ale przypuszczem że nawet w nocy bez problemu będzie wszystko widać :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do tej jakości zdjęć cyfrowych w fotoradarach:

To są zdjęcia cyfrowe robione w fotoradarach?? Jeżeli tak no to nie wiem czy tak łatwo się doczytać z naklejki co to za numer :roll: Żeby sie doczytać do takiej naklejki z dosyć sporej odległości to musiałaby być niezła rozdzielczość tego zdjęcia...

 

A właśnie, z jakiego profilu wychodzą te zdjęcia?? Jak wygląda takie zdjęcie??

 

 

Niestety jestem jednym z tych co się "załapali" na fotkę. :wesoly:

Na zdjęciu (a właściwie na faksie) nie dość że wyraźnie widać numer rejestracyjny to i moja buziuchna też jest rozpoznawalna.

 

 

o fotce ze masz zrobiona dowiedziales sie dopiero jak ci przyszła do domu czy widziałes jak ci fotoradar zrobił zdjęcie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
o fotce ze masz zrobiona dowiedziales sie dopiero jak ci przyszła do domu czy widziałes jak ci fotoradar zrobił zdjęcie ?

 

Niestety byłem jednym z pierwszych klientów świeżo ustawionego wtedy fotoradarku w Częstochowie na DK-1 od strony Katowic.

I nawet nie zwróciłem uwagi że coś tam stoi a kumpel który jest Copsem w Cz. nie zdążył mnie ostrzec. I dowiedziałem się dopiero jak pewnego wieczoru przyjechał pod domek Transit i wysiadł pewien sierżant :wesoly::roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jestem jednym z tych co się "załapali" na fotkę.

Na zdjęciu (a właściwie na faksie) nie dość że wyraźnie widać numer rejestracyjny to i moja buziuchna też jest rozpoznawalna.

 

Co do numeru rejestracyjnego jak najbardziej, był wręcz niemożliwie wyraźny. Co do twarzy, chyba nie ma na to reguły. Na fotkach, które przewinęły się przez moje ręce (nie ja siedziałam za kierownicą) zdecydowanie kierowca nie był rozpoznawalny. Jedyne co było widać wyraźnie, to okulary słoneczne, a to chyba za mało do jednoznacznego wskazania kierowcy :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Żeby było śmieszniej twarz osoby jadącej ze mną ( małżonki zresztą) była zamazana.

Sierżant mi wytłumaczył że to zdjęcie jest dowodem w sprawie o przekroczenie prędkości anie do rozwodu :mrgreen::D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ha ha ha juz wczesniej pisalem ze zdjecie jest tak wyraźne ze widac wzór na krawacie a co dopiero twarz kierowcy,te zdjecia sa dlatego takie ze sa przedrukowywane z orginalu ale jesli nie chcesz nie musisz przyjmowac mandatu masz takie prawo sprawa pojdzie do Sadu i tam sedzina dostanie piekna fotke do zobaczenia na kompie i wtedy juz sie nie wymigacie a pozaty dostaniesz oprocz mandatu dotatkowe koszty ktorymi obciązy cie Sad.Pozdro i szerokiej drogi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ha ha ha juz wczesniej pisalem ze zdjecie jest tak wyraźne ze widac wzór na krawacie a co dopiero twarz kierowcy,te zdjecia sa dlatego takie ze sa przedrukowywane z orginalu ale jesli nie chcesz nie musisz przyjmowac mandatu masz takie prawo sprawa pojdzie do Sadu i tam sedzina dostanie piekna fotke do zobaczenia na kompie i wtedy juz sie nie wymigacie a pozaty dostaniesz oprocz mandatu dotatkowe koszty ktorymi obciązy cie Sad.Pozdro i szerokiej drogi.

 

To co mnie pokazano to był wydruk z faksu i jakość była niezła. :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności