Skocz do zawartości

Fotoradary - co zrobić jak Cię złapią...


Gość Cinek-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Jezeli zrobią Wam zdjecie fotoradarem, i nei bedzie widac twarzy, najwazniejszą rzeczą jest nei przyznawac sie, poprostu mowisz ze nei jechałem samochodem i nie wiesz kto jechał. W ten sposób unikniesz punktów karnych, jednak nei unikniesz mandatu, jednak mandat ten bedzie znacznie nizszy niz gdybys sie przyznał !!!

 

pozdrawiam. i zycze nieprzekraczania prędkosci :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

holciu i raczej zawiadomienie nie przyjdzie ale jesli bedziesz jechal w niemczech autkiem i policja cie zatrzyma to napewno sobie o tobie przypomna u nich jest dobra baza danych i wszystko tam jest napewno sprawdza :roll: a Co do fotoradarow przy malo widocznej twarzy kierowcy wystarczy ze przyznaja sie do winy dwie osoby !!! i mamy z glowy bo nie moze byc dwuch winnych jednego wykroczenia jedno zaprzecza drugiemu i jestesmy wolni od wszelkich oplat itp.A wiem to od pewnej orjetujacej sie osoby w tej branrzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Witam czytałem ten tekst goscia ale nie bardzo to wychodzi. Po pierwsze wcale cię nie przesłuchują na komisariacie bo jesli nie upłyneło 30 dni od zdarzenie to policjant Cię moze ukarac mandatem karnym zgodnie z taryfikatorem,wtedy pokazuje ci zdjęcie na którym jest auto jesli nr rej sie zgadzaja i marka to wtedy pyta cie czy przyjmujesz mandat jesli to to zgodznie z prawem to TY masz wskazac kto kierowal w danym dniu pojazem,jesli tego nie zrobisz i oczywiście masz prawo do odmowy przyjęcia mandatu to wtedy policjant przeslucha cie jako swiadka lub sprawce wykroczenia drogowego. Co do odmowy składania wyjasnien to owszem masz takie prawo ale wtedy sprawa idzie do Sadu i wtedy to on rostrzyga czy jestes winien czy nie no i oczywiscie dochodza koszty sadowe ok 150 zł. Tak więc nie do konca jest tak jak pisze ten gosc pozatym fotoradar jest wstanie zrobic wciagu 1s trzy zdjecia tak wiec zrobia zblizenie twarzy i po tobie. natomist po minięciu 30 dni sprawa obligatoryjnie idzie do sadu.Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zrobiono, fotkę :wink: jakos z lutym-marcu ale do tej pory jej nie otrzymałęm :( Coś czuje, że umkneło mi :?: albo poszlo do gościa, którego wyprzedzałem :?:

 

Co do policjantów, ostatni gdzieś czytałem, że oni mają jakies punkty za każdego złapanego lub popełniającego wykroczenie drogowe. Nazbierane punkty przyczyniają się do awansu owego funkcjonariusza :|

 

Ile w tym prawdy nie wiem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności