Skocz do zawartości

Fotoradary - co zrobić jak Cię złapią...


Gość Cinek-

Rekomendowane odpowiedzi

Co do naklejki to jak flesz blysnie to jest efekt odbica swiatla (sprobujcie sami zrobic zdjecie jakiemus sreberku) dlateo nie mozna miec nic srebrnego i ostro bialego na samochodzie i rejestracjach klory musza byc wyrazne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Wczoraj postawili fotoradar na mojej drodze z pracy. Znaki są od dawna a radar postawili z nienacka, wczoraj ze 100km/h pod nim przejechałem nawet gestu nie zdążyłem wykonać :mrgreen:

Zobaczymy czy działał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezeli fotoradar robi zdjecie nie zawsze jest blysk flesza czasami tak a czasami poprostu laserowa czerwona kropka jak z poistoletów z celownikami na podczerwien lub wogule nie blyska. Natomiast co do naklejki to bez problemu dojda i odczytaja nr rej. poniewaz sa to zdjecia cyfrowe i taki aparacik robi w ciagu sekundy czasami trzy zdjecia i to dosc wyraznie a po obrobce komuterowej wszystko widac. Co do palca srodkowego to na zdjeciu wyraznie mozna zobaczyc wzor krawata jaki ma gosc ubrany wiec jezeli beda upierdliwi to moga cie ukarac mandatem lub wnioskiem do Sadu Grodzkiego za gesty powszechnie uwazane za obrazliwe ale to juz bedzie zalezalo od nich. Pozdro.

 

[ Dodano: Czw Cze 22, 2006 15:09 ]

kokos homologacje posiada kazdy radar ten stacjonarny jak i ten przenosny czyli polularna suszarka i nie jest ta homologacja przypisana do zadnej konkretnej drogi czy miejscowosci tylko jest wystawiona na konkretna jednostke policji i moze byc uzywany na wszystkich drogach znajdujacych sie na podleglym terenie danej jednostki ktora posiada na swoim wyposazeniu ten radar.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do palca srodkowego to na zdjeciu wyraznie mozna zobaczyc wzor krawata jaki ma gosc ubrany wiec jezeli beda upierdliwi to moga cie ukarac mandatem lub wnioskiem do Sadu Grodzkiego za gesty powszechnie uwazane za obrazliwe ale to juz bedzie zalezalo od nich. Pozdro.

Ale jak to jest, przecież środkowy palec wystawiony jest do aparatu, czyli przedmiotu, którego za bardzo obrazić się nie da. Nie został bezpośrednio pokazany policjantowi.

Gdybym teraz na forum wkleił fotkę mojej ręki z wyciągniętym środkowym palcem to byłbym ścigany przez prawo za to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przedmiot czy nie przedmiot jest to gest powszechnie uznany za obrazliwy a tego aparatu zeby robil zdjecia kierowca przekraczajacym przepisy prd nie wstawil do puszki lekarz tylko policjant i wiadomu komu sie ten palec pokazuje bo nie lekarz oglada te zdjecia tylko policjant wiec watpie zeby pokazywali srodkowy palec aparatowi fotograficznemu bo po co.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą Szabah-em

 

:mrgreen: Livia jestem pod wrażeniem, a co do naklejki to jak już czytałem, widziałem jak obrabiają te zdjęcia i wiesz mi, że bez problemu dojdą :!: chyba, że nie będzie im się chciało :) w co wątpie Ja powiem Ci, że jakos w lutym mi zrobili :mrgreen: czerwony laserek :) zauwazyłem tylko przekroczylem chyba jakos ponad 30 km i do tej pory fotki nie dostałem :mrgreen: i chyba juz nie dostane :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moze tak a moze nie holcu takie sprawy czasami i po roku dochodza tylko wtedy sprawa trafia od razu do Sadu wszystko zalezy kiedy bylo ujawnione wykroczenie a nie kiedy bylo zrobione zdjecie bo wtedy 30 dni od daty ujawnienia mozesz dostac mandat. Ale jesli nawet sprawa trafi do Sadu to bedac przesluchiwanym na komisariacie mozesz dobrowolnie sie poddac karze i wtedy nie ma rozprawy tylko przychodzi ci do domu kwitek na zaplate kwoty na jaka sie zdeklarowales podczas przesluchania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

to mnie Szabah podniosl na duchu :shock:

tak wiec gdy bede odsiadywac kare za obraze policji w wiezieniu dla kobiet

prosze o paczki z pomaranczami od opel.com :(

fuck... oby ich tam w tych puszkach nie bylo :)

 

no i faktycznie, ze moga przyjsc i po pol roku te mandaty wiec troche mnie

potrzymaja w napieciu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności