Skocz do zawartości

astra 2.0 DTL kontrolka silnika


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

dzieki. Dopatrzyłem się trzech takich samych zaworów (2 obok akmulatora i jeden za przepływomierzem) i to w dodatku ze sobą połączonych... (270 zł * 3 = :D = :mrgreen: ) Domyslam się, że ten od podtrzymania turbo znajduje się za przepływomierzem - jest on połączony przewodem ciśń. bezpośrednio z zespołem turbiny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

maniakopel!! czy nie nurtuje cię pytanie dlaczego ten sam sprzedawca obniżył kwotę o 100zeta.. albo są do kitu :P albo ma taki kaprys :roll:;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Albo mu nie schodziło:) a nie zwróciłem uwagi że to ten sam gość:P ale wiem że od niego części można brać.A poza tym tak za wsio "super sprzedawcą" się nie zostaje:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Cena jest różna ale i numery na zaworze różne, prawie robi dużą róznicę ale aż 100pln...

Dziwne jest dla mnie co innego, w sklepie Szik (Rzeszów,ul. Powst. W-wy )(www.szik.pl) wołają za taki sam zawór 480 zł :roll:;/:o . To albo http://moto.allegro.pl/it..._egr_opel_.html sprzedaje bez zysku albo szik ma zysk jakieś 280% :P naszym kosztem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cena jest różna ale i numery na zaworze różne, prawie robi dużą róznicę ale aż 100pln...

Dziwne jest dla mnie co innego, w sklepie Szik (Rzeszów,ul. Powst. W-wy )(www.szik.pl) wołają za taki sam zawór 480 zł :roll:;/:o . To albo http://moto.allegro.pl/it..._egr_opel_.html sprzedaje bez zysku albo szik ma zysk jakieś 280% :P naszym kosztem.

 

Ja kupowałem u tego gościa MAXMOTO

Najpierw dwa i niedawono trzeci. Wszystkie bez zarzutu (oczywiście nowe), kupowałem po 150 zeta - teraz widze że się troche podnósł 165.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kupilem juz na allegro za 170, co prawda jeszcze nie doszedł ale

Stenko, przeglądałem wczesniej aukcje i pewno mi gdzieś umknął za 165. Powinna to być dla wszystkich motywacja do tego aby CZYTAĆ POSTY NA FORUM :wesoly: !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam wszystki oplowiczów zakupiłem 2 tygodnie temu astre 2.0 dtl

i zapala mi sie kontrolka z silnikiem taka pomaranczowa podczas jazdy przy mniej wiecej stałęj predkości gdy dodaje gazu auto sie muli po paru sekundach kontrolka gaśnie i samochód zaczyna jechac już jak powinien odzyskuje moc. nie wiem co sie dzieje i co najpierw mam zrobic

 

wymieniłem już przepływomierz ale dalej to samo kupiłem nawet oryginał boscha,czysciłem ten zawór chociaż nie wiem czy dobrze to zrobiłem bo pod sprezonym powietrzem bo chyba nie da sie go otworzyc

 

korzystaj z "edytuj" zamiast pisać drugi post/zibi

 

[ Dodano: Pon Mar 05, 2007 19:06 ]

zapomniałem napisac jaki zawór czysciłem to zawór EGR był chyba znajdujący sie nad wezem takim gróbym po srodku silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witajcie koledzy.

 

tego nie mogłem nigdzie znaleźć, a sprawa wygląda podobnie jak w tym temacie.

 

mam podobny problem z Astrą g 2,0 DTL , 2000r. a mianowicie zapala mi sie kontrolka silnika:

- odpalam zawsze bezproblemowo,

- zapala sie w momencie gdy spokojnie rozpędzam silnik do prawie 3000 obr/min. (raczej 4 i 5 bieg) i świeci do momentu aż go nie zgaszę.

- po ponownym odpaleniu spokój znowu tak do ok 3000obr.

- gdy ostro depnę na gaz kontrolka zapala sie wczesniej tzn. ok 2200 - 2500obr.

 

jak kontrolka się świeci:

- to silnik raczej nie traci mocy i przyspiesza bez oporów.

- klima mam wrazenie słabiej chłodzi

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności