Skocz do zawartości

Przerywa na benzynie


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
dambandit, na postoju może nie być żadnych problemów bo silnik nie ma obciążenia a z wtrysku powinien lecieć mocny strumień ale mgiełki,co do tarcz wentylowanych to jak najbardziej nie będą się mocno grzały a co za tym idzie nie będą się przypalały klocki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

No ale po dodaniu gazu z wtryskiwacza leci mocny strumień , jeszcze nie kupiłem tego może w tym tygodniu . Co do tych tarcz , na allegro można znaleść wiele opcji

 

1. Zwykłe tarcze

2. tarcze zwykłe ale nacinane np brembo maksy

3. tarcze wentylowane zwykłe

4. tarcze wentylowane nacinane

 

Cena jest bardzo rozpięta od 25 zł za tarcze do 170zł za wentylowane tarcze firmy ate . Sam nie wiem na co się zdecydować może te brembo maksy . A i mam pytanie tarcze wentylowane mają około 20 mm grubości wejdą one do zacisku , z oferty na allegro wyczytałem ze te tarcze pasują do mojej corsy c14NZ ale oni tam różne rzeczy piszą .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

dambandit, wydaje mi się, że jak masz zwykłe tarcze to nie włożysz wentylowanych

 

[ Dodano: Wto Lut 10, 2009 19:55 ]

zresztą kolega ja37, już Ci t o wyżej napisał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wrócę tutaj jeszcze do problemu szarpania i mulenia na benzynie . Dzisiaj byłem autem na komputerze i tak wykrywa zero błędów . Ale sprawdzaliśmy wszystko po kolei i wyszło że wtryskiwacz pracuje idealnie jak nowy , zapłon to samo jest ustawiony dobrze . Natomiast był jeden problem auto na biegu jałowym według komputera jechało była pokazywana prędkość , natomiast obroty były jakby zawyżone , po lekkim dodaniu gazu pokazywało już 4,5 tyś na komputerze nie mam obrotomierza ale napewno nie były to 4 tys może 2-2,5 ale napewno nie 4,5 . Co wy na to dalej obstajecie przy wtryskiwaczu . Kurde już nie wiem co robić kupiłem jeszcze dzisiaj czujnik cieczy który jest w kolektorze ssącym kosztuje grosze a może akurat to to .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaki masz silnik, ale obrotek nie może za duzo pokazywać, czy czujnik wału, czy halla nie ma możliwości częściej dawać sygnał, chyba,. że masz gdzieś po drodze do kompa pulsująca zwarę do masy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Silnik to c14nz ,, sprawdzę jutro ta masę i wymienię ten czujnik płynu bo kurde sam nie dam rady tam jest takie do dupy dojście , musze poprosić kumpla o pomoc .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dambandit, klucz płasko/oczkowy 19mm i dasz rade sam.

Może kieliszek płynu wyleci.

 

A masa musi być oki, żeby wszystko działało.

Nie sprawdzaj na zasadzie "jest przykręcona", tylko ja odkręć przeczyść miejsca styku i dopiero możesz powiedzieć, że mase masz oki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wymieniłem tego czujnika cieczy jakoś nie było czasu . Ale pojawił się nowy problem , na benzynie problemy jak wcześniej natomiast na gazie tez nie da się rozpędzać . To znaczy nie można wciskać gazu do oporu bo wtedy auto nie jedzie , trzeba dodawać gazu równomiernie wtedy auto rozpędza się normalnie . Myślicie że to ma coś wspólnego z tymi problemami co na bezynie . Na bezynie auto juz nie jeździ jakiś czas natomiast to z gazem mam od wczoraj . Może jest jakiś czujnik położenia przepustnicy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności