Skocz do zawartości

Bita czy nie bita?


Gość bolo1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość loozack

Z tym że szyba przednia mogła być wymieniana bo pękała od kamieni spod kół.

Przynajmniej mój teść z tego powodu wymieniał szybę przednią. A Astra na pewno nie jest bita. Ale jeśli jedna lampa jest inna to jest duże prawdopodobieństwo że jednak była bita.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z tą lampą to też nie bylbym tak do konca pewien ze musiala byc bita. Ja w tamtym roku musialem wymienic lampe bo mialem zderzenie z wrobelkiem, szybe przednia tez wymienialem w tamtym roku bo mi pekla od kamyka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Zauważyłem, że lampy przednie mają inne naklejki: jedna ma logo GM a druga nie,

Czyli coś było robione z przodem

 

Wszystkie 7 szyb jest pilkingtona, a przednia jest inna (albo na odwrót :wesoly: ).

Sprawdź jeszcze roczniki na szybach.

Połączenie tego z lampą to raczej na 99% coś było robione.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gomezzz1

Zauważyłem, że lampy przednie mają inne naklejki: jedna ma logo GM a druga nie

obejrzyj dokładnie przedni pas, mocowania zderzaka, błotników itd zwracaj uwagę na śruby, plastiki...może coś zauważysz czy było odkręcane czy nie...jeżeli była stuknięta to znajdziesz ślady odkręcania...nie da się zrobić idealnie i będzie widać czy ktoś coś robił czy nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy ta wiedza ze auto było bite czy też nie jest potrzebna.

Auto jest kupione i jeżeli była bita to mleko jest już rozlane.

Jeżeli nie ma żadnych problemów z bezpieczeństwem to bym to olał.

Szkoda że kolega poniat wcześniej nie zwrócił na te różnice uwagi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,moja znajoma kupiła córce śliczną Toyotę Aygo,koniecznie nie bitą i prawie nową 1,5 letnią.Sporo kasy kosztowała i po dwóch miesiącach jeżdżenia już nie była nie bita i to z dwóch stron. W jeden bok wjechał jej samochód a drugim bokiem wpadła na słup.Radość z nie bitego trwała bardzo krótko.Ja swojemu synowi kupiłam starego opla kadeta na początek, by nabrał wprawy po otrzymaniu prawka i jeździł jak trzeba.A teraz to niech sobie zarobi i kupi furę jaką chce i śmiga. Pozdrawiam

 

[ Dodano: Czw Maj 07, 2009 11:33 ]

Zastanawiam się czy ta wiedza ze auto było bite czy też nie jest potrzebna.

i tu się z Tobą zgadzam,ta wiedza jest potrzebna w chwili gdy się auto kupuje a potem to już musztarda po obiedzie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

Zauważyłem, że lampy przednie mają inne naklejki: jedna ma logo GM a druga nie, Wszystkie 7 szyb jest pilkingtona, a przednia jest inna (albo na odwrót :P ).

Czy możliwe że była pukana?

Wiadomo... nikt kto kupuje używane auto nie chcę wtopić i zostać oszukanym.

A oszustów sprzedających auta po poważnych dzwonach jako "bezwypadkowe" nie brakuje.

 

Ale Panowie nie popadajmy w paranoje :wesoly: Rozejrzyjcie się wokół, auta jeżdżą, a nie stoją przykryte prześcieradłem w garażu, jakieś tam drobniejsze czy poważniejsze kolizję są nieuniknione, to tylko kwesta czasu. Szkoda parkingowa- często sprawca nieznany :? , kolizja ze zwierzakiem, "nierozgarnięta" dziewczyna, żona.... przyczyn "rozdziewiczenia" do tej pory 100% bezwypadkowego auta nawet bezpośrednio nie z naszej winny może być wiele :lol:

Karoseria to nie pupa niemowlaka, przynajmniej ja tak do tego podchodzę, choć też nie chciałbym kupić auta "przestawionego" z pogiętą płytą podłogową czy złożonego z dwóch :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karoseria to nie pupa niemowlaka, przynajmniej ja tak do tego podchodzę, choć też nie chciałbym kupić auta "przestawionego" z pogiętą płytą podłogową czy złożonego z dwóch http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

no walsnie

daltego piszemu tutaj na co zwracac przy takich rzeczach uwaga

czasami moze jak zwrocime sprzedajacemu an to czy tamto uwaga to pozan ze troche znamy sie na rzezcy i zmieknie i wtedy powie co tak naprawde z autem bylo

 

ja jak kupowlaem swoaj to widzailem ze bita byla

ale sprzedajacy mail fotki z tego wypadku no i byla nei do konca idalenie zrobiona to tez udalo mi sie zejsc wtedy z cena sporo ponizej tego co chodzily na rynku

zaoszczedzona kasa poszla od razu na czesci do poprawienia tego co bylo beee

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz to i tak nie ważne już czy pukana czy nie. Pytam tylko z ciekawości.

 

Szyby boczne są mają numer 000723, a przednia ma 000822

Zrobiłem też kilka zdjęć

Światło prawe firmy Hella z logo GM:

Dołączona grafika

 

Światło lewe firmy Hella bez logo GM:

Dołączona grafika

 

Tu jedynie zastanawiająca jest ta niebieska naklejka z BQ i numerem części GM:

Dołączona grafika

 

Rzut na silnik (o tym w czerwonym kółku napiszę w innym poście http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif ):

Dołączona grafika

 

Poza tą fotorelacją wyżej wszystko jest idealnie spasowane - nie ma żadnych szpar ani nic z tych rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość max-ell

Co do szyb, nie ma reguły, przednia mogła być wymieniona faktycznie po jakimś uderzeniu czymś, jeśli chodzi o przerwy między blachami...nie ma siły, była robiona, co nie znaczy, że uderzona. Dla spokojności jedź do pierwszego lepszego (najlepiej autoryzowanego) serwisu i niech sprawdzą. Czasem zdarza się, że samochody sprzedawane jako nowe w salonach też są po kolizjach i innych naprawach :drunk:

 

[ Dodano: Wto Maj 12, 2009 21:01 ]

Teraz to i tak nie ważne już czy pukana czy nie. Pytam tylko z ciekawości.

 

Szyby boczne są mają numer 000723, a przednia ma 000822

Zrobiłem też kilka zdjęć

Światło prawe firmy Hella z logo GM:

Obrazek

 

Światło lewe firmy Hella bez logo GM:

Obrazek

 

Tu jedynie zastanawiająca jest ta niebieska naklejka z BQ i numerem części GM:

Obrazek

 

Rzut na silnik (o tym w czerwonym kółku napiszę w innym poście ;/ ):

Obrazek

 

Poza tą fotorelacją wyżej wszystko jest idealnie spasowane - nie ma żadnych szpar ani nic z tych rzeczy.

Reflektor powinien fabrycznie być taki sam, jest inny, ale podejrzewam, że albo był lekko puknięty, albo dostał kamieniem, albo po prostu stał się nie szczelny. Nie marwiłbym się tym :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności