Skocz do zawartości

Bita czy nie bita?


Gość bolo1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nie chcąc zakładać ponownego tematu, podpinam się tutaj ;)

Pisze w imieniu kumpla. Tydzień temu kupił tanio Astrę Classic z małym przebiegiem, ładny lakier prawie brak oznak korozji - cieszył się jak dziecko :wesoly:. Dzisiaj przyjechał do mnie i zauważyłem pewne rzeczy które on najwidoczniej pominął (mimo, że jestem noobem jeśli chodzi o samochody ale mam dobre oko ).

Prawdopodobnie astra miała dzwona. Nie wiem tylko jak dużego.

 

-Maska ma ciut inny odcień bieli (zauważalne przy dokładnym przyjrzeniu się) wiec prawdopodobnie była zmieniana.

-Przednie lampy też się różnią - ta od strony pasażera wygląda na nówkę oraz jest minimalna różnica w ich osadzeniu względem grilla (zauważalna tylko przy dokładnym przyglądaniu się).

-Migacz przedni (ten koło nowej lampy) od strony pasażera jest lekko podklejany.

 

Wnioskuje, że poprzedni właściciel miał jakąś stłuczkę. Jak można sprawdzić czy to coś poważnego i odbiło się na podwoziu auta? Czy warto w takie auto potem inwestować? (Chciał kupić alufelgi i gaz zakładać)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak można sprawdzić czy to coś poważnego i odbiło się na podwoziu auta? Czy warto w takie auto potem inwestować? (Chciał kupić alufelgi i gaz zakładać)

Wnioskuję, że nie czytałeś poprzednich postów, mz warto bo znajdziesz w nich odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pzdr ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja polecam stronkę Bezwypadkowe.net a zwłaszcza dział zakup kontrolowany link: http://bezwypadkowe.net/f28/ . Długo szukałem autka i parę razy jeździłem kupę km żeby obejrzeć coś co na zdjęciach wyglądało idealnie a w rzeczywistości było inaczej. Jeżeli chcecie sprawdzić auto po zdjęciach z aukcji czy ogłoszenia naprawdę polecam wrzucenie na forum (nie podejrzewałem że tyle można wypatrzyć z fotek :D )

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam stronkę Bezwypadkowe.net a zwłaszcza dział zakup kontrolowany link:

Tylko uważaj bo strona jest moderowana przez właścicieli komisów i czasami podkładają "świnie" innym a swoje oferty "ulepszają"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie jest ślepym, to sami możemy wypatrzeć wszystkiego jeśli nie z zewnątrz auta, to z pewnością na kanale wyjdzie wszystko... Nie ma takiej opcji, żeby skleili auto warte 10k zł tak, żeby nie było można poznać wypadkowej przeszłości auta. Z tym, że podejrzewam 99%aut używanych i na sprzedaż jest po mniejszym lub większym dzwonie. Moja miała malowany lewy błotnik i przedni pas i co z tego...? Gdzieś się coś przytrafiło, ale dramatu nie ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrussss89

Moja rada..podjedz do najbliższego komisu zazwyczaj maja tam te gadzety do sprawdzania grubości lakieru.. i powiedzą Tobie..sam opracuje w komisie zapraszam www.perih.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDI ma racje większość aut które są dostępne w sprzedaży miały jakieś przygody a jeśli jest tak zrobiony wizualnie, że nie zauważysz tego to nie ma się czym przejmować, żeby tylko jeździło jak należy ;) Uważać trzeba wtedy kiedy auto chodzi o 2 3 k taniej niż rocznik w sumie ja takie ogłoszenia na starcie skreślam nie oszukujmy się jak chcesz kupić dobre auto to musisz za nie zapłacić. . .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności