Skocz do zawartości

Bita czy nie bita?


Gość bolo1234

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Odnośnie mojego auta geometria, zbieżność była sprawdzana przed zakupem. Wszystko było idealnie. Auto nie było również spawane z dwóch innych aut, nie było przeszczepiane ani nic z tych rzeczy.

Żeby rozwiać wątpliwości odnośnie mojego postu w tym temacie.

Chodziło mi o to czy dwie różne lampy mogły zostać założone w fabryce czy możliwe że poprzedni "dziadek" po prostu nie zauważył jakiegoś słupka przy parkowaniu pod supermarketem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniat, spoko,też mam lewą lampę inną i błotnik i zderzak,ale wszystko było montowane bez klepania jako oryginalne elementy,tylko malunek.

Nie ma 100% aut idealnych :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No dobra..., a ja mam auto niby z całymi podłużnicami, wszystkie szyby z tego samego roku, krawędzie się zgadzają, spawy na kielichach gitara, błotniki jak i śruby mocujące je także, a jednak..., otwory na pasie przednim do grilla nie schodzą się z zaczepami na grillu... Tzn są umieszczone w linii, ale brakuje ok 0,5cm aby można było je wsunąć w pas i zatrzasnąć. Pomalowana jest tabliczka znamionowa, co świadczy o jakichś pracach nad przodkiem autka. Jednak reflektory schodzą się z błotnikami jak i zderzakiem, grillem i maską, tak więc jestem tym bardziej w szoku, że sam grill trzyma się jedynie na dolnych zaczepach... Jednak jak jest maska opuszczona - czytaj zamknięta, to grill nawet nie drgnie, gdyż jest dociskany przez nią do pasa za pomocą uszczelek. Foto mogę zrobić żebyście oblookali i powiedzieli co to się mogło stać. Ewentualnie na co mam zwrócić szczególną uwagę aby określić stopień wypadkowości etc. Może to było jakieś małe stuk puk i ktoś źle spasował sam ten pas przedni. Bo wydaje mi się także, że maska była malowana. Czyli mógł polecieć grill, maska i ten pas, który został jakoś tak kulawo spasowany.

Czekam na jakieś porady. Oczywiście wizyta w ASO odpada, bo nie będę wydawał 500zł na ekspertyzę - wole w to miejsce kupić jakieś ładne lampki.

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDI, a jakiej rady potrzebujesz? W czym masz problem?

 

masz problem z tym, że masz:

Pomalowana jest tabliczka znamionowa, co świadczy o jakichś pracach nad przodkiem autka

spróbuj odmyć acetonem :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zmycie lakieru z tabliczki mnie nie interesuje... Chodzi jedynie o ten brak ok 0,5cm aby zatrzasnąć grilla na górne zaczepy znajdujące się w pasie. Na otwartej masce grill się telepie najnormalniej w świecie, gdyż nie jest zamocowany tak jak być powinien. Foto dorzucę za kilka godzin.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDI, u mnie też tak jest, że górne zaczepy od grilla nie "siedzą" tam gdzie powinny z tym, ze u mnie się nie telepie ani na zamknietej ani na otwartej masce....nie wiem z czym to jest związane...niby moja Astra przodem nie była stuknięta i powinno być wszystko ok...może grill się skurczył :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności