Skocz do zawartości

Ceramizer


Gość loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów stosował preparat Ceramizer?

Na stronie producenta www.ceramizer.pl wygląda to naprawdę ciekawie.

Zachęcam aby w tym temacie podzielić się z resztą swoimi opiniami na temat tego produktu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak kupiłe swoją asterkę miała na liczniku180tyś,a ile cofnięte?

na samiuteńkim początku walneła mi uszczelka pod głowicą , została wymieniona ,a głowica została założona bez żadej naprawy (tacy mechanicy)

dostała trochę po garach i zaczeła dymić

wlałem ów ceramizer z niedowierzaniem ok 3000tyś przed wymianą oleju i drugi raz po wymianie na czysty olej

ciężko jest się dostosować do ich zaleceń wię uruchomiłem samochód na ok 4godz (gazu spalił ok 1,5 -2 litry)

przestał dymić , zrobił się znacznie dynamiczny , równo pracuje.

ja naprawdę polecam , u mnie zadziałało i jest ok.

 

literówka,zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u braciaka w dizelku w fordzie też pomogło

nie reklamuję tego produktu ,a tylko proponuję spróbować bo nie są to duże koszta w porównaniu do wymiany czegoś ze środka silnika

 

poprawiłem ortografię-loozack

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość Kill3rReaper

Ja z ojcem też wlliśmy do Forda ceramizer!

I muszę powiedzieć że to działa!

 

Ford ma już przejechane 200 tys prawie, i silnik w dwóch cylindrach ma połowę mniejsza kompresję niż powinna być (bodajże coś koło 5 było w 2 i 3 cylindrze, w 1 i 4 po ponad 10, czyli chyba ok ???)

 

Wlaliśmy ceramizer (a dokładnie CeramiX czy jakoś tak się nazywa, ale to to samo tylko chyba inny producent, kosztowało 40zł).

 

Wynik jest taki że po 15 minutach chodzenia z ceramizerem na biegu jałowym zacząłem jechać i o dziwo była leciutko wyczuwalna różnica! Samochód coraz lepiej sie wkręca na obroty, najlepiej czuć to podczas przyspieszania na 3 i na 4 biegu, samochód jest bardziej dynamiczny :) Oczywiście nie zrobiło to z 60 konnego staruszka mustanga 4,5 litra, ale tak jakby odmłodniał :mrgreen:

I chyba się poprawia bo nawet 200km nie przejechaliśmy z tym ceramizerem a jest coraz lepiej :wesoly:

 

Ceramizer był wlewany na świeżo wymieniony olej i filtr powietrza. Żeby wlać ceramizer trzeba było rozgrzać silnik więc już po wymienionym oleju i filtrze powietrza jechałem i nie wyczułem znaczącej różnicy niż jak było przed wymianą. Dopiero po ceramizerze, chociaż nie wierzyłem w to że zadziała, ale coś jakby mniejsze opory miał :) Na razie jest to faza testów, czy rzeczywiście coś działa, ale prawdziwy test będzie jak się zobaczy spalanie i ilość oleju jaką teraz będzie brał.

 

Poprawiłam ort/Tajga75

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loozack

Ja też wlałem Ceramizer i widzę poprawę... cichsza praca, mniejsze spalanie, mniejsze dymienie, żadziej dolewam olej. Fakt że w między czasie byłem jeszcze na regulacji gaźnika, ale myślę że obecność Ceramizera na pewno nie popsuła nic. Po wymianie oleju za jakieś 4kkm mam zamiar na świeży olej wlać też Ceramizer. Na pewno nie będzie gorzej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jak to jest, jesli wymienisz olej, nic ci go nie zuzyje (czyli na wskazniku masz maks), to jak dolejesz do tego ceramizer, to przekroczysz dopuszczalny poziom? Czy rozumuje zle?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności