Skocz do zawartości

Ceramizer


Gość loozack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość loozack

ja37, Już pisałem wyżej że wlałem i obserwuję niezłe efekty, tylko że u mnie zbiegło się to też z regulacją gaźnika ale na pewno silnik pracuje ciszej. przypuszczam że też i mniej pali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

Powiem że nie zaszkodzi nawet na nowym silniku (a przynajmniej tak jest, chociaż producent zaleca żeby przejechać od kupienia samochodu jakieś 2000km jeśli dobrze pamiętam), ceramizer leją do aut sportowych dla polepszenia osiągów wg testów moc silnika zwiększa się nawet do 12% :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wydaje mi sie że ten cerazmizer porostu zmniejsza tarcie. Bo ma jakieś składniki teflonowe. Dla silnika to lepiej jak jest mu lżej. Pytanie tylko jak to wpływa na olej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

on uszczelnia ubytki w gładzi cylindra, pewnie dopasowuje się tak do pierścieni, że uszczelnia powierzchnię styku cylinder-pierścień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość loozack

FENIX, Ceramizer nie ma nic wspólnego z teflonem. Na wszystkich elementach na których występuje tarcie tworzy powłokę ceramiczną co zmniejsza opór tarcia a dodatkowo wspomaga odprowadzanie ciepła powstałego podczas tarcia.

Na stronie producenta www.ceramizer.pl jest zamieszczony ciekawy filmik z testu tego produktu w programie "Na osi" czy jakoś tak. Zachęcam do obejrzenia... jak go zobaczyłem to po prostu przeżyłem szok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobrze nieważne czy teflon czy inna substancja chodzi o to że porostu zmniejsza tarcie.

 

U mnie chodzi ciężko skrzynia biegów przy mrozach więc może ceramizer :wesoly:

 

 

 

KORZYŚCI z zastosowania ceramizeraŽ do skrzyń biegów, przekładni, mostów:

 

1.

Ułatwia zmianę biegów.

2.

Wycisza pracę skrzyni biegów, tylnich mostów, przekładni, reduktorów.

3.

Zmniejsza wibracje i hałas.

4.

Wielokrotnie wydłuża trwałość mechanizmów, nawet do 10-ciu razy.

5.

Regeneruje i zabezpiecza powierzchnie tarcia podczas eksploatacji i bez demontażu obrabianego zespołu poprzez tworzenie warstwy ceramiczno-metalowej wypełniającej, pokrywającej i wyrównującej zarysowania, defekty i wyżłobienia.

6.

Efektywna trwałość odbudowanej powierzchni - gwarantowana do 100 000 km przebiegu.

7.

Efekt odbudowanej powierzchni pozostaje również po kolejnych wymianach oleju (przynajmniej na 100 000 km przebiegu samochodu).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

jesli temat był to sorki.

 

ale ostatnio nasuneło mi sie pytanie odnosnie ceramizerow. co o nich myslicie ?? czy ktos stosował?? jesli wierzyc opisom to dzialaja one cuda!! :wink:

pozdro i prosze o opinie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności