Skocz do zawartości

Ceramizer


Gość loozack

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

No mam nadzieję że zaspokoję swoją i waszą ciekawość odnośnie ceramizera do silników. Właśnie zapodałem swojej asterce ceramizer(już jest po 15 min. rozruchu) jeszcze 4 godziny pracy lub te 200 km i pośmigamy zobaczymy jak to jest w rzeczywistości z tym uszlachetniaczem i jego mocą twórczą :)

postaram się jakoś opisać wrażenia(niestety nie zrobiłem pomiaru sprężania)

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

W tvn turbo pokazywali ceramizera na skodzianie felicji i nie przyniósł on efektów!

Mam nadzieję że tobie przyniesie!

Powadzenia życzę!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Getorix, czy masz jakieś wycieki oleju???

Poza standardową dolewką około 3 setek co tysiąc z hakiem(nie zwiększyło się po założeniu LPG) nie ma asterka apetytu na oliwę. Postanowiłem sprawdzić działanie ceramizera w kwesti dynamiki i zmniejszeniu (czy zauwazalnego?) spalania. Jak nie odczuję różnicy to będę lżejszy o 60 zeta... Przeżyję :lol:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kill3rReaper

No ja też czekam na wyniki :lol: Jak już wielokrtonie pisałem, w zajeżdżonym Escorcie z kompresją pełną tylko na 2 cylindrach (na reszcie po połowie) była odczuwalna różnica, tyle że już drugiej dolewki nie robiliśmy, a zaleca się chyba po 3 tys, czy po 4. Jak będę miał swój samochód i pieniążki to napewno zainwestuję w Ceramizer http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wiec tak sznowna gawiedzi:

1.Zalałem zgodnie z instrukcją

2. Zrobiłem już około 300km z ceramizerem(czytałem że fordowi starczyło 200) i nie odczułem zadnej różnicy w pracy silnika.

3.Poczekam do tych 1500km o których pisze producent i jasność miał będę na razie żadnych zmian w pracy motorka.

Wymiana oleju za jakieś 4000km więc niech sobie na tym jeździ.

Po tym zabiegu przechodzę na Valvolin'a max life

Jak zauważę coś sensownego z ceramizerem pod maską dam znać w temacie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

no to może jeszcze jest ktoś odważny i się skusi na to cudo

sam bym wlał bo silnik zbyt mocno się poci lecz się boję bo jak wchodziły te uszlachetniacze

to wlałem i pękł mi wał

więc moje obawy są chyba usprawiedliwione

tak więc czekam na odważnych dajcie znać

pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czyli na razie lipa.

A powinno juz cos się poprawić.

Więc tak. Za szybko oczekiwałem rezultatów ;/

Po przejechaniu następnych 200 kilku km jednak coś się dziać zaczęło.

Na razie ciszej pracuje na zimno po odpaleniu i trochę jakby mniej gazu poszło(tankuję cały czas na tutejszym Orlenie)ale moze gaz lepszy mieli oststnio? Nie wiem jak coś jeszcze wyjdzie po drodze napiszę. Zaznaczamże moja średnia prędkość jazdy poza zabódowanym to okolo 130/140kmh http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/kwasny.gif

pozdrawiam

 

[ Dodano: Sro Maj 28, 2008 13:14 ]

Poza ciut cichszą pracą motorka i może minimalnie mniejszym apetycie na paliwko(sprawdzałem na LPG i na benzynie) nic szczególnego się nie stało mam przebieg 135tkm prawie ile cofnięte nie wiem http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Zużycie oleju nie zmniejszyło się dalej prawie 3 setki na tysiaka z hakiem(norma) na ceramizerku zrobiłem już 1700km ponad(1500 daje producent) więc powinno już dawać wymierne kożyści. Może po wymianie oleju zapodam raz jeszcze ale nie jestem już tak optymistycznie nastawiony jak przed zastosowaniem http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Gdyby coś jeszcze było dam znać

Pozdrawiam

P.s. Szkód żadnych nie robi heheheh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności