Skocz do zawartości

Amortyzatory


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym już możesz powalczyć, ja używam samoróbki, wtedy mam do kręcenia 1 śrubę ???

a moze powiesz jak zrobiles sobie ten sciagaczi i z czego bo ja juz muslalem zrobic z lewarka od malucha znajomy ma taki i zdaje rezultat moze jakies foto a i jeszcze jedno czy trzeba wyciagać calego mcpersona zeby wymienic amorki na przodzie chodzi mi o to czy trzeba półośkę odkęcać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem co sie dzieje ale kiedy nacisne noga na hak i samochod wprawie w ruch to slysze jakis dziwny dzwiek z okolicy tylkych kol, co to moze byc??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tak slychac ale u mnie tylne amory leją i czekam tylko na wyplate i mam zamiar wymienic tylko zastanawiam sie jak te tylne odkrecić bo klucza nie mam takiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez tak slychac ale u mnie tylne amory leją i czekam tylko na wyplate i mam zamiar wymienic tylko zastanawiam sie jak te tylne odkrecić bo klucza nie mam takiego

Dopasuj zwykly nasadowy i tez sie odkreci. Amorki zmienialem tez i polecam keyaba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie jak domowym sposobem moge odkrecić ta srube co znajduje sie w poduszce jak krece kluczem to mi sie amorek kreci a tego w srodku nie mam jak przytszymać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noki już wiemy żeby samemu nie wymieniać nie majšc sprzętu :roll: a teraz jakie kupić?

na allegro sš od 40zł szt możecie mi podšć model jaki kupić do Fki sedanika :lol: na przód

pozdrawiam

grzesiek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto wie jak domowym sposobem moge odkrecić ta srube co znajduje sie w poduszce jak krece kluczem to mi sie amorek kreci a tego w srodku nie mam jak przytszymać

Mozesz dospawac kawalek jakiegos preta tak tylko przylapac a potem odetniesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noki już wiemy żeby samemu nie wymieniać nie majšc sprzętu a teraz jakie kupić?

na allegro sš od 40zł szt możecie mi podšć model jaki kupić do Fki sedanika na przód

pozdrawiam

grzesiek

 

ja do swojej kupiłem alko. pytałem sprzedawcow z ktorych amorkow maja najmniej zwrotow. wszyscy twierdzili ze alko ma najmniej, nie polecali kyb a za sachsa podobno nie warto przeplacac. tym sie sugerowalem przy zakupie.

 

za 4 dychy to mozna kupic sobie krate taniego piwa :(

 

 

chyba ze chcesz niedługo wymieniac znow.

 

za te alko kolega zaplacił po 150. ja znalazlem po 100. gwarancja na 2 lata. jezdze juz troche i jak najbardziej ok sa. samochod sie od razu innaczej trzyma i zachowuje na wybojach.

 

moge je polecic i cena mysle przystepna. trzeba pamietac ze przednie sa b wazne.

 

 

 

kto wie jak domowym sposobem moge odkrecić ta srube co znajduje sie w poduszce jak krece kluczem to mi sie amorek kreci a tego w srodku nie mam jak przytszymać

 

jak masz wyjeta kolumne i scisnieta sprezyne to mozesz po prostu przeciac boszówka miedzy zwojami sprezyny ten trzpien amortyzatora. albo go poprostu dobrze scisnac skrecanym kluczem.

 

 

u siebie w tylnym bede musial cos pokombinowac bo jak odkrecalem to mi sie ulamała ta czesc ktora sie blokuje zeby sie amorek nie krecil.

 

ktos pytal o sciagacz do sprezyn. nadaja sie do tego takie pasy do sciskania. nie wiem dokladnie jak sie nazywaja ale ja nimi panele podłogowe kladlem :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności