Skocz do zawartości

,,automat'' czy ,,manual'' ????


Gość adrianopelek

Rekomendowane odpowiedzi

co do manuala to wybrałbym go do małego samochodziku o niedużej mocy typu astra, corsa bo automat w tych samochodach mnie nie przekonuje

 

No dokładnie......dla mnie litrowy silniczek i automat to tragedia.....po mieście może da się tym miło jeździć ale wyjechanie tym na trase to samobójstwo.......bo przypomniałem sobie Nisana Micre kuzynki 1.0 właśnie w automacie.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość adrianopelek

nom racja.moj kumel dostal 15-letnia toyote camry w automacie jako samochod slużbowy.juz niepamietam jaka byla tam pojemnosc silnika ,ale zbiera sie cudownie,a ma juz przejechane prawie 320kkm :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by było jeszcze dodać półautomaty :wink: to już wogóle jest rewelacja do małego samochodziku o małej pojemności 8) tam po prostu nie ma sprzęgła a biegi zmienia się pchając wajchę do przodu albo do tyłu :) normalnie rewelka :D jak bym miał możliwość kupić asię z taką skrzynią to bym się nawet nie zastanawiał

 

miałem okazję pojeździć z czymś takim w fordzie cmax i jestem zachwycony :D idealny kompromis :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to miałam auto z automatikiem i manualna skrzynią ale jednak wolę manualkę ,a w każdym razie na pewno nie kupiłabym automatycznej skrzyni biegów do sportowego auta! To według mnie odbiera całą przyjemność z jazdy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie na pewno nie kupiłabym automatycznej skrzyni biegów do sportowego auta!
to podstawa. jedno z drugim się wyklucza (chyba że półautomaty które coraz częściej są stosowane w sportowych autkach) ale jeśli chodzi o komfortowe auta to jak najbardziej automat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta83, zależy o jak bardzo sportowych autach myślisz:) bo te wyczynowe itp tylko AUTOMATY 8) a dlaczego to jest w dużeej recenzji powyżej której skopiowałem:) Coraz więcej aut na drag itp nawet w PL ma automaty....gdyż w końcu zaczęto zauważać ich plusy...ale 70% auta o mocy grubo ponad 300 koni są w automacie.....Mercedes cl 63 amg....BMW M5.....bentley continental GT....itd....Ale prawda jest taka że nawet jak się uprzesz to mercedes czy bmw zrobi dla Ciebie specjalnie manuala:) ale ludzie z takim nadmiarem gotówki wolą automat bo raz że sa rozleniwieli a dwa że i tak mało które auto ich dogoni:D

 

 

 

700 postów :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie na pewno nie kupiłabym automatycznej skrzyni biegów do sportowego auta!
to podstawa. jedno z drugim się wyklucza (chyba że półautomaty które coraz częściej są stosowane w sportowych autkach) ale jeśli chodzi o komfortowe auta to jak najbardziej automat
.Jedno z drugim się wyklucza a jednak są w sprzedaży auta sportowe z automitikiem,ale na szczęście na indywidualne życzenie klienta.Co do komfortowych aut to absolutnie się zgadzam- do tego rodzaju samochodów najodpowiedniejszy jest automatik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneta83, ale np BMW M5 (nowa edycja) czy bentley itp sa dostępne tylko z automatami.....Tak samo jak cl 65AMG ale do nich skrzynie auto to majstersztyk wiec nie ma ich nawet co porównywać do zwyczajnych automatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności