Skocz do zawartości

Radio + antena


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

ja od tygodnia smigam na zestawie COBRA 19 ULTRA III + antena PRESIDENT FLORIDA i uwazam ze jesli ktos nie jezdzi duzo to taki zestaw jest wystarczajacy a radyjko mam zamontowane pod pulka od strony pasazera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Marek-p68 heh

właśnie tak zrobiłem bo to jak było mnie zaczęło irytować. teraz jest elegancko bo nie musze otwierać tej dużej popielniczki :)

 

dzięki za pomysł , pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja od dwóch tygodni posiadam zestaw Alan 101 + Sirio AS-100 na magnesie.

Jak na razie jestem zadowolony, choć to już moje 2 radyjko - pierwsze padło po kilku dniach, ale na szczęście nie było problemu z wymianą na nowe :wesoly:

Radia nie montuję na stałe, przykleiłem rzepa na konsoli między siedzeniami a drugą część rzepa na radyjku i dzięki temu w czasie jazdy radio ładnie się trzyma,a na noc nie ma problemu z zabraniem go z auta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość Anonymous

Siema.Ja posiadam Walkera z przygwizdami i Santiago 1200 na klapie bagażnika.Jedyną wadą jest ogrzewanie szyby którego nie da sie włączyć jednocześnie z radiem bo trzask niesamowity.Radio zamocowałem nad pedałem gazu w brew pozorom nie przeszkadza w niczym a mam 190 wzrostu.Musialem tylko dać zewnętrzny głośnik też presidenta bo jest prostokątny i wchodzi na półkę przy termometrze.Do tego oddzielne zasilanie z akumulatora przez bezpiecznik i filtr napięcia i ameryka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Radio zamocowałem nad pedałem gazu w brew pozorom nie przeszkadza w niczym a mam 190 wzrostu.

Czyli przed kolanami?

Niestety nie jest to zbyt fartowne rozwiązanie - w razie wypadku masz po kolanach (był taki przypadek na forum Vectry...)

Wiem, że dużo ludzi tak montuje radia, ale jest to dosyć niebezpieczne.

 

Pozdr.

M.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

a co sądzicie o cb onwa - tanie cb a podobno super, kumpel ma w fiacie siena i hula ok,

ja chce to radio wrzucić do astry g z antenką lemm lub hustler, może ktoś ma takie cb na asterce, jak to bzyka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam radio Onwa MK3 i radio sprawuje się bezproblemowo. Polecam, bo można kupić fajny sprzęt w dobrej cenie. Antenkę jeśli chcesz krótką, to kup Sirio AS100 albo Wilson Little Will. Ja używam TTI X14 i też ładnie się spisuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

tti880 do tego ML 145 na mojej Zafirce i spokojnie15 km poza maistem.

w mieście trzeba na lokal przełączyć radio bo za dużo ściąga ale poza miastem rewelacja na DX, fakt dużo bajerów trzeba się go nauczyć ale jak sie pozna ustawienia to zabawa przednia z odborem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam unidena 520 i sirio ml145 rewelacja sprzet mam zamiar zamontować go na półce pod klimą ale muszę trochę pokombinować bo trochę wystaje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności