Skocz do zawartości

Radio + antena


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Był okres, że wyszła seria wadliwych modeli, które miały też usterkę, że piszczały przy nadawaniu, ale to poprawili. Obecnie wypuszczane MK3 są już poprawione a za cenę za jaką dostajesz nowe radio 150zł, to naprawdę dobra okazja.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

i wlasnie takimi wadami omwa stracila duzo ... ja np juz nie chce miec doczynienia z nia , nie lepiej juz dozbierac te 100 zl i kupic unidena ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ONWA a nie OMWA... chłopie czy Ty wiesz w ogóle o czym piszesz? Nie, nie lepiej, bo dla początkującego użytkownika radio jest wystarczające a są inne koszty typu antena czy strojenie a nie każdego stać na wydanie 100zł więcej ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdego stać ale widzsz wydajac wjecej pieniedzy masz : pewniejszy sprzet , lepszej jakości , lepsze wykonanie etc

 

a niestety ONWA nie jest radyjkiem z górnej półki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co to za sztuka kupic ultre za 100 zl ? Pozniej wychodzi w eter ... szum pisk i bóg wie co jeszcze . Na tym akurat to nie polega aby kupic byle gów*o i nie miec z tego żadnej przyjemnosc ... nie mówie w tej chwili o onwie ale przed świętami koleś wystawil cobre za 89 zl ;) i kupilo ja dobre 80 osób

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie takimi wadami omwa stracila duzo ... ja np juz nie chce miec doczynienia z nia , nie lepiej juz dozbierac te 100 zl i kupic unidena ?

Nie chcę chwalić omwy czy unidena ale obecnie uniden też jest produkowany w Chinach i to też nie jest już to samo co filipiński model i trzeba mieć szczęście żeby trafić na dobry model. A jeżeli chodzi o radia do 500 zł to trzeba mieć po prostu szczęście, żeby kupić dobry model. Powyżej 500 zł to już możemy wybierać pomiędzy Presidentami, Unidenem PC, Lafayete, Albrecht

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem tak ... niestety chinole zaczynaja robic juz wszystko ... od gaci przez CB radia (uniden itd) do niedlugo jeszcze autostrad , a kazdy wie jak oni czasami potrafia spartaczyć ! Ja gdzieś w piwnicy mam jeszcze starego filipinskiego unidena i pomimo że sluzy mi jako rezerwa ... ,uzywając go jakies 4 misiące temu chodzil idealnie ale jednak brakowalo mu troche do Presidentów wiec radyjko nie ma praktycznego zastosowania aktualnie u mnie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie takimi wadami omwa stracila duzo ... ja np juz nie chce miec doczynienia z nia , nie lepiej juz dozbierac te 100 zl i kupic unidena ?

Zawsze jest tak że jak dołożysz trochę więcej to będziesz miał lepszy sprzęt i tak ze wszystkim jest. Pytanie tylko czy warto ? Ja myślę że warto jeżeli po pierwsze, stać cie na to, po drugie sprzęt będzie eksploatowany prawie co dziennie. Jeżeli cb radio ma służyć powiedzmy te 2-3 razy w miesiącu w trasie to odpowiedź brzmi: nie warto dokładać - kupić ze średniej półki i będzie to bardzo dobry wybór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak kupisz gówno to i tak prędzej czy później albo całkowicie zrezygnujesz z CB albo dołożysz i kupisz coś lepszego. tak samo będzie z anteną. sam wiem po sobie. obecnie mam 2 chińskie Unideny i na oby dwa nie narzekam.

 

co do anteny... duża większość zaczyna od Hustlera którego ceny oscylują w granicach 50-60zł. ale uwierzcie mi warto dołożyć i kupić dobrą w stosunku cena-jakość antene montażową Lemm AT1700 albo AT71.(ok90zł) sam używam tej drugiej i w porównaniu z huslerem mimo tego że dłuższa jest o ponad 60cm zbiera mniej syfu, rozmowy są wyraźne, nie piszczy, nie trzeszczy.

 

pisze to już któryś raz. ale warto.

a jak długość przeszkadza to dozbierać do Sirio AS100 albo Wilsona Little Will.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności