Skocz do zawartości

Radio + antena


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

co to znaczy nielegalny?

z tego co wiem zabroniona jest sprzedaż Unidena. o używaniu go w mobilu nigdzie nie ma nic napisane. przeczytac dokładnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 169
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Opel Agila 1.2

Alan 48+ Multi z antenką na magnesie sunkera 75cm na środku dachu :?: Pierwotnie radyjko montowałem w miejsce radia samochodowego, pasowało idealnie. Zamiennie używam Midlanda 1001z na uchwycie montażowym przykręconym na tunelu środkowym. 1001z to radio bardzo proste ale niezniszczelne, kiedyś zostawiłem je w aucie na mrozie, jak wróciłem było skute lodem w postaci skorupy. Osuszyłem i jest OK :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Midland 1001z owszem jest dobrym radiem, ale tylko to z filipin. kiedy produkcje przejęły chiny niemal każdy egzemplarz miał zimne luty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzon_de_vito

Czy ktoś z Was posiada antenę z taką podstawą? http://allegro.pl/item595063397_wysokiej_jakosci_antena_sunker_cb_116_hurtownia.html :D Pytam bo koleś w lokalnym sklepie "cbradiowym" bardzo te anteny chwali, że niby są "dwucewkowe" i lepiej zbierają. Problem w tym, że widziałem kilka takich anten, które miały dosłownie zaparowaną tą "szybkę" od środka a wilgoć chyba jednak cewkom nie służy dobrze. Czy u Was są podobne problemy i czy w ogóle warto się zastanawiać nad zakupem takiej anteny czy lepiej założyć polecane przez wiele osób ML145 i nie widzieć co jest w środku :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kolego generalnie Sunker nie jest dobrą firmą. oczywiście są tacy którzy polecają, bo im starcza. uważam że lepiej dołożyć i cieszyć się jakością i osiągami. CB to choroba. apetyt rośnie w miare jedzenia więc dozbieraj i kup coś lepszego. ;) ML'ka Sirio albo Midlanda będzie zdecydowanie lepsza. nic nie zastąpi długości, do 1m Sirio AS100

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

zy ktoś z Was posiada antenę z taką podstawą?

Kolego daruj sobie tą antenkę bo szkoda twoich pieniędzy ja gdzieś w garażu mam podobną ale chyba krótsza gdybyś był bliżej to oddałbym ci ją za darmo żebyś sobie ją wybił z głowy. Ona nie jest nic warta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzon_de_vito

Dzięki Koledzy ;) nie chodzi mi dokładnie o tą antenę (chyba że tylko ta jedna firma robi takie podstawki). Generalnie ten przezroczysty plastik zalatywał trochę taką tjuninkową tandetą i z tego co widzę to się nie pomyliłem. Ale spoko, będzie ML :urodziny: trochę się dygam kupować unidena z allegro bo jak przyjdzie szajs to może być kłopot, ale nad tym się jeszcze zastanowię.

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :urodziny:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
dzon_de_vito, tylko żebyś ML-ki od sunkera nie kupił. Sirio albo Midland - najlepszy stosunek cena-jakość. ja mam Unidena z allegro, nie ma żadnych problemów. drugiego mam od kolegi z forum i też jest ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariovectra16v

co to znaczy nielegalny?

z tego co wiem zabroniona jest sprzedaż Unidena. o używaniu go w mobilu nigdzie nie ma nic napisane. przeczytac dokładnie.

http://www.uke.gov.pl/uke/index.jsp?place=Lead07&news_cat_id=69&news_id=1215&layout=0&page=text

niestety dzisiaj to wyczytałem a przymierzałem się do zakupu tego radyjka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności