Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
eee tam weteran, rok starszy to rowiesnik... !!!
no o co że starszy ale ja sie chetnie z Toba kiedyś czegoś napije...:oops: pozdrawiami gratuluje tigi ładne urządzonko...szczególnie pod maseczką bo szczerze mówiac ja mam swoje wizje tuningu zewnetrznego... gratuluje i powiedz mi tylko na priv oczywiście ile to cie kosztowało chodzi tylko o wsad i grzebanie silnika...:roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

no pewnie, browarek laczy ludzi :oops:

ja tam moge i w poscie, zawsze moze sie komus przydac takie info jak by planowal zeby znal koszta, no ale jak chcesz na privie !!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jeeea,dac mu wodki !!!
..zeby sie zatruł chyba :roll:... pozatym piękno sie nie liczy...:) liczy sie przyjazność praktyczność i zadowolenie konsumenta (w tym wypadku użytkownika) :oops:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

szczerze mówiąc to ani COrsa ani Tigra to nie są super samochody to są samochody dla ogóły tigi daje namiastkę sportowego wyglądu... corsa praktyczności i zwinności potrzebnej do miasta... dla mnie samochodem ładnym w podobnych pieniazkach jest mazda 323f BA, gdybyśmy znaleźli jakas w przyzwoitym stanie napewno nie jezdzilibyśmy teraz corsą...daje o wiele wiecej frajdy z jazdy niz corsa i tigra...razem wziete pozatym ma 4 drzwi i ładnym opakowaniu...ma wygląd i styl...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dla mnie tigra jest ladna, praktyczna, idealna do miasta i na zakupy...

wszystko zalezy kto czego szuka w aucie !!!

a jak mazda to tylko rx-8...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

corsa daje namiastke sportowego wygladu??? !!!

moge sie zgodzic ze jest lzejsza, ze wygodniejsza z tylu, mniejsza ale z tym ze daje namiastke sportowego wygladu to wogole jakis kosmos :oops: albo conajmniej meksyk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności