Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Obawiam sie Wyndkorz, ze musisz troszeczke zejsc na ziemie...rozumiem to, ze kazdy chwali swoje autko, jednakze realia sa dosc brutalne; x14xe to dobry silnik, ale dajacy baardzo przecietne osiagi...nasza przewaga twki w tym, ze inne marki wkladaly w male autka przewaznie gorsze jednostki napedowe, a jezeli wkladaly juz lepsze (vide switf gti- auto dla mnie rewelacja!!!) to tych autek jest mniej na naszych drogach.

A killowanie na cwiartke cali (rozumiem, ze chodzi o c20ne...sam pewnie Wiesz dlaczego)...mozesz miedzy bajki wlozyc...raz na drodze udala mi sie ta sztuka, ale cali byla raczej w stanie rozkladu +marny kierowca...ale droga to nie cwiartka...co innego jesli mialbys x16xe...ale nie Masz... pozdro 8)

 

 

sorki za ot Panie modejatorze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

do wacha007: Jasne jasne to rozumiem ale nie lubie kozaków ktorym człowiek nic nie zrobi a ci juz beda jakies hamskie docinki robic

 

I tu się z Tobą zgadzam, również "nie lubię kozaków którym człowiek nic nie zrobi a ci już będę jakieś chamskie docinki robić."

A to, że uważam, iż Tigra jest fajniejszym autem, to moja opinia i mam prawo ją wyrazić. :)8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dobra panowie nie chce sie z wami klocic juz na wstępie, nie twierdze wcale ze corsa 1,4 to nie wiadomo co ale przy swoim sie upieram ze jak na swoja klase nie boi sie wiekszych silników i mocniejszych nawet o 20KM, jak kogos urazilem serdecznie przepraszam i mysle ze nie wchodzimy tu po to zeby sie klocic tylko zeby sie wymieniac opiniami 8) wiec moze kiedys bedziemy mieli okazje sie spotkac i wtedy moze sie pościgamy :) serdecznie pozdro dla Wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

szybki w prądzie, szyberdach, ABS, kubełki, centralny jeszcze nie na pilota 8), wspomagania niestety nie ma a u ciebie jest, a jak tak to jakie, bo u mnie ponoć miało być a sie okazało ze nie ma :) chyba ze ja sam jeszcze o tym nie wiem a np. nie działa bo jest jakaś usterka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dziwne ze nie masz wspomki powineneś mieć :) jakas awaria sprawdż czy masz pompę wpomaganie jest hydrauliczne..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no własne z tego co widze na twoich zdjęciach to pod maską masz dokładnie taki sam układ, i chyba powinien byc jakis zbiornik na płyn do wspomki, a ja go nigdzie nie widze, podjade do serwisu to sie dowiem ale dzieki za info, :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności