Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

...może i ma ale niektórzy cenią praktyczność,a przynasz sie jest dość niepraktyczna

 

Kupując Tigrę chyba nie zwraca się zbytnio uwagi na praktyczność. Przecież od razu widzisz, że to auto 2 + 2, albo 2 + bagaże :wesoly:

Design Tigry jest ponadczasowy, mam na myśli pierwszą Tigrę i dlatego głosuję za Tigi :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogiko, ale nie wielki..:wesoly:

 

raczej jakaś miniaturka :wesoly:

 

Niekoniecznie… Znajomy wozi w Tigrze doga błękitnego (ogromna bestia) i jest OK… (Ale się OT robi…)

A wracając do tematu, po prostu Ci co wybierają Tigi przedkładają walory estetyczne ponad użytkowe.

Osobiście podoba mi się bardziej Tygrysek, ale jestem przekonany, że posiadacze Cors (przynajmniej w większości), wyżej oceniają swoje autka. I dobrze, bo nie może przecież być tak, że wszystkim podoba się to samo…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ogiko, ale nie wielki..:)

 

raczej jakaś miniaturka ;p

 

Niekoniecznie… Znajomy wozi w Tigrze doga błękitnego (ogromna bestia) i jest OK… (Ale się OT robi…)

A wracając do tematu, po prostu Ci co wybierają Tigi przedkładają walory estetyczne ponad użytkowe.

Osobiście podoba mi się bardziej Tygrysek, ale jestem przekonany, że posiadacze Cors (przynajmniej w większości), wyżej oceniają swoje autka. I dobrze, bo nie może przecież być tak, że wszystkim podoba się to samo…

 

 

to i ja sie wypowiem, choc glosowac juz nie moge :wink: moge byc stronnicza, bo jezdze tigra, za co przepraszam uzytkownikow cors :wesoly: . co prawda, na tlnej kanapie miesci sie tylko moja sunia /rodwi, wiec nie jest najmniejsza/, ale jest jej wygodnie. tigra: autko bardziej estetyczne i mimo takiego wieku /produkowana od 1995r/ ponadczasowe.

a co do wypowiedzi ktoregos z kolegow, ze corsa jest samochodem rodzinnym...

coz, ani corsa, ani tigra nim nie jest :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...chyab nic nie walnoł takiej głupoty ze corsa to auto rodzinne...:wesoly: bo nie wiem jak małą to rodzina być musi :wesoly:...a tigra ma styl z zewnątrz owszem podoba mi sie, naprwdę..ale w środku opelnigdy nie umial sie postarać w swoich coupe o środek w calibrze było to samo czysta vecytra tigra czysta corsa....no mze poza szarą wstaką pomiedzy zegarami...:wink:

 

pozdatym każdy chwali to co ma, a co do wyboru najlepszego auta to car of the year w tym konkursie wybierane jest auto które przdstwia sie najlepiej na rynku wszytskie aspekty brane sa pod uwagę...wyglada wysposazenie cena itp itd...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co prawda nie bylo to dokladnie:"auto rodzinne", ale przeczytaj

 

mała, zwinna, zgrabna, ma kawałek bagażnika i w przciwienstwie do Tigry (na którą to czasami fajnie spojrzeć ) ma miejsce z tyłu , co czasami ma dość duże znaczenie. Bo ja osobiście lubię, jak pasażer co siedzi z tyłu, nie narzeka, że ma mało miejsca na nogi Mam klapki na oczy jeśli chodzi o Opla, (cała rodzina jeździ Oplami) jak kilka lat temu kupowałem auto to miała być Astra, ale stwierdziłem, że po co wozić "powietrze" bo najczęściej jeźdzę sam. Więc padło na Corsę Oglądałem też i Tigrę ale mnie nie przekonała. Brzydką "dupą" i między innymi brakiem miejsca z tyłu bo jednak czasami jeżdzę z pełnym składem. A poza tym do Corsy dużo łatwiej włożyć fotelik dla dziecka (którego jeszcze co prawda nie mam ale kto wie ) Jak bym miał teraz kupować drugi samochód to napewno byłaby to Corsa A Tigra... no cóż, czasami fajnie popatrzeć

 

 

autko, w ktorym wozi sie rodzine, czy tez dziecko... wybacz ale to nie corsa. jest to samochod MIEJSKI :wesoly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności