Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

PS:::NIEDŁUGO SWAP 2.0 V8 :) pozdr.

 

V8?? czy 8V, bo jesli 8V to jakas paranoja, :wesoly: zeby zdobyc 10 KM?? 10 KM to zdobedziesz sama modyfikacja dolotu i remapem.

 

a V8 2.0 ?? jest takie cos wogole??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ooo, widze ze mam na forum osobe która jest bardzo obeznana w temaci i wszystko wie, mam nadzieje ze wkoncu wniesie na foruma jakas warosciowa wypowiedz a nie tylko nudne uwagi, życze bardziej przemyslanych wypowiedzi 8V

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnei sie pomylił b@kol, ale gRiVa, ma prawde dla 6ps bo gsi ma 109 a 2.0 115 ale 8v bedzie jezdzić od 1.5 tys obrotów a gsi od 3,5. Pozaty6m jak brzmi mam corse co zbudowałem sam z silnikiem 2.0!! :wesoly: powodzenia w przeróbkach :)

niema v8 2.0 najmniejsża z v-ek to v6 t chyba mazdowska 1.8 no chyab ze policzymy starą jednostkę z forda capri v4 bodajże 1.7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o swapa to chyba słabo orientujesz sie w temacie jakie sa róznice miedzy silnikami x16xe, a c20ne, to nie tylko róznica 10 koni, pozdr.

 

[ Dodano: 13-01-2006, 13:38 ]

kolega wacha007 zna temat i wie o co chodzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może leta z 4x4 po skróceniu wału może i uda sie go wcisnąć do corsy...:wesoly:

x20xe nie ma takiego :) pewnei chodziło Ci o x20xev 136 psów lub c20xe 150psów

pozatym c20ne Moc (PS): 115 KM @ 5200 rpm

Moment obrotowy: 170 Nm @ 2600 rpm

a gsi nawet z przeróbkami nie osiągnie tyle momentu tak nisko

 

 

..coś mi sie przypomniało na temat tigry i corsy jak pierwszy raz było szukane autko dla mojej kobietki ogladaliśmy Tigre wsiadła popatrzyła i swierdziła a gdzie ona sie konczy..i wróciliśmy do domu wtedy mazda 626 8) ale ona miała taki fajny wynalazek tak wyprofilowany spiler z chowającą sie pod niego szybą ze patrząc do tyłu w spoiler od dołu to widać było odbijającą sie koncówkę zderzaka można było podjeżdżać na mm :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, widze ze mam na forum osobe która jest bardzo obeznana w temaci i wszystko wie, mam nadzieje ze wkoncu wniesie na foruma jakas warosciowa wypowiedz a nie tylko nudne uwagi, życze bardziej przemyslanych wypowiedzi 8V

 

ee tam od razu nudne :wesoly:

 

[ Dodano: Pią Sty 13, 2006 2:40 pm ]

a jesli chodzi o swapa to chyba słabo orientujesz sie w temacie jakie sa róznice miedzy silnikami x16xe, a c20ne, to nie tylko róznica 10 koni, pozdr.

 

to ja Ci od serca dodalem pare konikow a Ty tak??!! :)

Poprostu nie moglem uwierzyc i dalem te pare koni wiecej w razie jakbys wyskoczyl z haslem ze to C20NE bylo grzebniete :D

 

Nie lepiej dozbierac troszke kasy i zrobic swapa na C20XE (to jest kultowy silnik, ktory ma w serii 150KM a nie jakies tam X20XE(V)). Sciezki sa przetarte i czesci w miare tanie i jest potencjal.

 

PS> Na kazda uwage reagujesz tak nerwowo? 8)

 

[ Dodano: Pią Sty 13, 2006 2:43 pm ]

pozatym c20ne Moc (PS): 115 KM @ 5200 rpm

Moment obrotowy: 170 Nm @ 2600 rpm

a gsi nawet z przeróbkami nie osiągnie tyle momentu tak nisko

 

 

alez ten C20NE jest zajebisty .... :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gRiVa, moze kolega przygotowywuje sie do montazu turbo :wesoly: i łatiwej bedzie mu to zrobić w 8v :) nie jest zajebisty bo stary jak świat zato mniej aawaryjny a i tak da dużo przyjemności z jazdy...montujac 150 to pod maską chyab niewiele jest miejsca już w sumei 2.0 będzie niewiele wieszky od 1.6 8)

 

ja tez chce kilka koni więcej..:D

 

spokojnie prosze nie nerwowac sie forum sie dopiero buduje i nie chcemy rozlewu krwi bedziemy dusić wszytsko w zarodku...:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x20xe nie ma takiego Smile pewnei chodziło Ci o x20xev 136 psów lub c20xe 150psów

tak wlasnie o ten chodzilo, literowka :wesoly:

No ale nie jest to miejsce na takie fachowe dyskusje dlatego(temat dotyczy czego innego) jezeli dalej chcecie ciagnac temat to napiszcie w odpowiednim dziale.

I prosze nie uzywac zwrotow ogolnie przyjetych za wulgarne :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eduardo_vkp, wiem ze literówka dlatego poprawiłem aby nie było nieporozumien i ktoś nei kupił sobie rozrządu od innego silnika..:) a kto używał takich zwrotów?? 8) bo sie doczytać :wesoly: nei moge?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności