Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

a moze o zawiasach w corsie/tigrze podyskutujemy w osobnym topicu, co? bo to chyba ciekawy temat jest...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Mi tam sie osobiscie tajger bardziej podoba,ten charakterek ,te kocie ruchy no i wyglad jest git.ale to jest tylko moje osobiste zdanie!Corsa jest bardziej praktyczna(wiecej miejsca itp.) Ale tigra jest lux! Moje zdanie juz znacie wiec kontynuujcie temat! :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie ma co porównywać Tigi jest o niebo ładniejsza bardziej kobieca i jest ich zdecydowanie

mniej, Tigry nie spotyka się tak często jak Corse.

Co do ankiety więcej jest na forum Corsiczków niż Tygrysków

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja stawiam na Tigre, jezdze nia od 6 lat i naprawde jest super, uwazam ze ma swoj styl...a Corsa jest taka....zwykla

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Polin2, nie mów tak lepiej...że jest zwykła zwykłe są wszystkie samochody co wyjeżdzają z farbyki to właściciel nadaje im styl...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moze masz racje...ale Tigra ma to"cos" w sobie co przykuwa wzrok...kazda! a Corsa...malo ktora, chociaz nie przecze ze zdarzaja sie czasem takie ze dech zapiera, ale jednak ja glosuje na Tigre i nie dlatego ze akurat ja mam, bo wlasnie zmieniam autko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...może i ma ale niektórzy cenią praktyczność,a przynasz sie jest dość niepraktyczna i źle sie nią cofa.....każdy ma prawo do swojego zdania i ja to oczywiscie szanuje??

 

ps. a na jakie autko jeśli mozan wiedziec??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jezeli chodzi o cofanie to kwestia wyczucia :wesoly: Ja jestem juz przyzwyczajona do tego autka i nie mam z tym problemow, ale oczywiscie jest bardzo niepraktyczna, samochod wlasciwie dla 2 osob, reszta sie masakrycznie meczy, zreszta jazda tym autkiem z 4 osobami jest rownie meczaca...

Myslalam u kupnie Astry II

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności