Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

..no nie mwó że nie masz wspomki ja wiem ze były astry x14xe bez wspomki ale tylok na rynek polski ale żeby corsy??? z tym silnikiem bez wspomki pierwsze słysze...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

musze sie pochwalić :twisted: wczoraj na g-techu wyszło mi 8,83s, sam nie wiem jak to sie stało, heheh start idealny z 4000obr/min, świetna trakcja i zero ślizgania bo było sucho, pozniejsze wyniki też oscylowały w granicach do 9s, wiec musze przyznać ze jestem mile zaskoczony swoim autkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
musze sie pochwalić :P wczoraj na g-techu wyszło mi 8,83s, sam nie wiem jak to sie stało, heheh start idealny z 4000obr/min, świetna trakcja i zero ślizgania bo było sucho, pozniejsze wyniki też oscylowały w granicach do 9s, wiec musze przyznać ze jestem mile zaskoczony swoim autkiem

Nie ma się co chwalić..

...przecież g-tech jest taaaaki niedokładny :shock::wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witajcie,

 

ale się naczytałem :shock:

 

ja też wybrałem Tigi i muszę przyznać ze corsy nigdy nie brałem pod uwagę, mimo ze koleś w firmie miał bardzo ciekawie i efektownie przypicowaną (zarówno wizualnie jak i mechanicznie).

 

Zastanawiając się nad zakupem autka brałem pod uwagę wszystkie dotyczące mojej osoby potrzeby, i musze przyznać że jestem zadowolony. Auto wozi max 2 osoby, a od święta to i z tyłu też się wytrzyma. Co do bagażu to nigdy na brak miejsca nie narzekałem, bo tak naprawdę to przecież nie ciężarówka.

 

Wcześniej śmigałem CC sportingiem - jeździło sie znakomicie, zamykał szafę na zawołanie ale miał jedną i to bardzo ważną wadę - FIAT - sypał się ze az miło :wink:

Nie ma elementu którego bym w nim nie poprawił - mam go od ponad 6 lat i chyba pozostanie do konca (bo nie opłaca się sprzedawać).

 

tak więc zdecydowałem się na tigi bo auto nieduże a takie mi jest potrzebne, wygoda - na pewno w stosunku do CC, no i wszelkie udogodnienia typu klima, elektryka itd. a czasem się to wszystko przydaje :P

 

tak więc ja osobiście z tigi jestem zadowolony i to już od 2 lat.

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam!

nie ma to jak tigra, szybsza, ladniejsza, miejsca w bagazniku jest w sam raz wbrew temu co mowia niektorzy... corsa gsi 109KM?? dziwne liczby...

oba autka jezdza tak samo wszystko zalezy od kierowcy, no i przy wiekszej predkosci tigra wciagnie corse i tu nie ma gadania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

dokładnie Cinek gsi to jest to sam chciałbym ja mieć i jestem zdania że tigra przy tym autku wymięknie :shock: nie ma bata nawet na prędkośći!!!

 

starfish - masz 2.0 tigre i pewnie ok 100KM, silnik cięższy wieksza masa wieć czemuz chciałbys być lepszy od GSI mniejszej tylko pojemnośćią o 0,4l a leżejszą, zastanow sie to jest oznaczenie GSI.... "znawco"!!!

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

zawsze myslalem ze kazde 1.6 16v to jest gsi

http://uzywane.motomo.pl/opel_corsa_dane_f48fy2_ml.html

tutaj oba 16v sa gsi, trzeba sie wyrazac jasniej ze chodzi o trupa sprzed 94 roku, c16xe

starfish - masz 2.0 tigre i pewnie ok 100KM, silnik cięższy wieksza masa wieć czemuz chciałbys być lepszy od GSI mniejszej tylko pojemnośćią o 0,4l a leżejszą

temuz ze mam 154KM a nie 100 :shock: znawco... :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności