Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

znam ludzi którzy do swoich MV6 po awarii automatu wsadzali skrzynie manualną, z 2.0, więc te skrzynie mimo że mv6 ma 100 koni więcej wytrzymywały.... na tej podstawie myślałem że przejdzie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byly tez silniki X20XE w Vauxhall Astrach. Ale w oplach z tego co wiem byly tylko X20XEV. Co do wyzszosci C20XE nad X20XEV to ten drugi ma maxymalny moment oraz moc polozona o 1000obr./min. nizej od C20XE.

Z tego co wiem to X20XEV to poprostu "wykastrowany" C20XE ze wzgledu na norme Euro2.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x20xe(v) to całkiem inny silnik niż c20xe. x20xe(v) to popularny ecotek z emisja spalin. Dwie różne konstrukcje...a co do wyższości to chyab i tak wybrałbym c20xe jakoś nie mam przekonania do serii XxxXE...:roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że już nie można oddawać głosów w tej ankiecie... :wink:

Poza tym uważam, że Tigra ma piękniejszą linię i lepiej się trzyma w zakrętach :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Szkoda, że już nie można oddawać głosów w tej ankiecie... :roll:

Poza tym uważam, że Tigra ma piękniejszą linię i lepiej się trzyma w zakrętach 8)

 

...swieta racja Panie Modejatorze :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

o gustach sie nei mowi ale corsa i tigra jest ladna bo maja duzo wspulnego ale tigra ma ten koci charakterek.

Co do skrzyni F13 ja nie wiem czy tamwogule sprzeglo od 2.0 sie zmiesci :wink:

Ja juz troche sie poprzeszczepialem silnikowi ta skrzynia jest naprawde malutka 8) Ja mam aktualnie XE na F16 i jest naprawde ma waskie przelozenia i predkosc max zamyka sie na 200km/h ale te przyspieszenie :roll: juz nie mowiac o tym jak autko malo wazy(900kg) i jest troszke szperane:splanowana glowica polerowane kanaly i szczepiony komp.Spalanie jest wieksze ale uwiezcie mi warto!!!!XE tak naprawde to jezdzi dopiero od 3500ale tak do 6800(odciecie)ale co wtedy sie dzieje.W XxxXE tego juz nie ma :?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

..panowie co do trzymania na zaketach to sa rózne opinie tak naprawde to ani corsa ani tigi nei trzyma sie dobrze trzeba naprwde zrobić kita zawieszeniu aby było dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności