Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

a kto używał takich zwrotów?? Smile bo sie doczytać Twisted Evil nei moge?

 

jest zajebisty ....

 

o to mnie chodzi :wesoly: moze to nie jakies znowu przeklinanie ale mysle ze powinno sie chociaz gwiazdki wstawiac za kilka liter jak to na innych forach jest.

No a ktos tu musi pilnowac porzadku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ok, macie racje bo to ja sie ostatnio niepotrzebnie uniosłem, moje błąd 8V. Robie swapa bo silnik x16xe jest dosc skąplikowany i podobno jak kazdy ECOTEC bieze olej, boje sie miec go na dłużej ze względu na awarie, a wrzucam 2.0 8V bo jest duzo tanszy niż 16V i przy tym duzu prostszy, pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

b@kol 2.0 8V to najlepszy silnik do corsy :roll: i na dodatek tani!

jak nie zdasz szczegolowej relacji ze swapa to bedziesz mial pozamiatane :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok postaram sie, silnik, skrzynie i wiekszość osprzetu do silnika juz mam, teraz czekam na kumpla bo to on bedzie "majstrem"operacji, bede was informowal na bieząco, pozdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj nie znawca, ale chyba dobrze reszta Ci radzi... mam raczej dużą styczność z silnikami 8v i 16v w omegach i w zasadzie poza głowicą to się nieczym nie różnią - gabarytowo oczywiście. Te silniki mają praktycznie te same rozmiary, a taki silnik z omegi x20xe nie byłby też drogi.

 

tutaj kumpel sprzedaje, idzie sie z nim dogadać

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=82529762

 

Nie wiem co tam byś musiał zmienić żeby wpasić go do skrzyni corsy... ale w EPC raczej wyraźnie widać że to te same bloki, miski się jedynie różnią.

 

Tak sobie nawet kiedyś dumałem czy np do 8v nie zarzuciłby głowicy i całeg osprzętu z 16v, i pewnie byłoby to możliwe....

 

Podsumowując ja wiem jedno, tyle samo czeka Cię pracy przy zakładaniu 8v jak 16V. Więc ja chyba bym się rozejrzał za 16tką

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Bc30se, 8v pojedzie na skrzyni f13 i półosioe zostaja a już c20xe trzeba razem ze skrzynią czyli f16 no i tzreba już z półosiami kombinować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne bo w omegach 8v i 16v mają takie same skrzynie.. .nie wiem jak jest w corsie, ale robiąc przekłądke i tak człowiek musi się nastawić na wydanie kasy.. więc pewnie skrzynia i przeguby nie będą stanowić aż tak dużego obciążenia w stosunku do ostatecznego efektu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności