Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

...a co do wypowiedzi ktoregos z kolegow, ze corsa jest samochodem rodzinnym...

coz, ani corsa, ani tigra nim nie jest...

dla mnie jest :wesoly: moja rodzina to żona i ja, oboje się mieścimy w aucie jak gdzieś jedziemy dalej czy bliżej więc z tegu punktu widzenia Corsa jest autem rodzinnym :wink: (no ale punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia) ;p
... wybacz...
wybaczam :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

jezdziłem już Tigra jak dla mnie super autko i zapewne góra były walory wizualne niż praktyczne chociażby ilość miejsca z tyłu ale czego sie nie robi dla frajdy

Wybieram Tigre chociaz teraz mam już Astre QP

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam corse wiec twierdze ze CORSA, tigry sa trochę cięzsze wiec przez to słabsze, oczywiscie jesli moc jest porownywalna, juz sie o tym zdarzyłem przekonać :)

CORSA!!!

 

[ Dodano: Nie Lut 12, 2006 14:47 ]

Peter Pjak jestes taki kozak to postaw sie z kilkoma corsami o porownywalnej mocy i zobaczysz jak powąchasz ich spaliny, bo twierdzze ze wiekszasc posiadaczy corsy od 1,4 w gore napewno by cie skillowało, pzdr

 

a jakbyś sie wybierał do krk to daj znac i najpierw sie postawimy a pozniej powspieramy razem PaJaCyKa 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wyndkorz, już prowadziłem na ten temat ożywioną dyskusję na forum tigry, i prosze wyndkorz, nie chojracz tak bo jeszcze nie trafiłeś na kilera który zrobi Cię słabszym autem pozatym nasze autka nie nadaja sie na wyścigi na ćwiartkę, pozatym na 400m ścigaja sie szybkie samochody po zakrętach szybcy kierowcy...będe to powtarzał do upadłego...a co do kilowania tigr na ten dystans są to auta tak porónywalne że wszytsko zależy od kierowcy (chodzi mi o silnik x14xe)...

 

tak wiec pozdrawiam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

do wacha007: Jasne jasne to rozumiem ale nie lubie kozaków ktorym człowiek nic nie zrobi a ci juz beda jakies hamskie docinki robic, wiec wole np sie poscigac z takim a co do ćwiartki to uwierz mi ze mamy wystarczająco mocne auta jak tylko jest dobry start to killujemy wiele aut nawet te ciezsze z 2.0, np calibry. Pozdrawiam!!! :) A delikatny łomot juz nie raz dostałem od słabszego auta, np od swifta 1,3 GTI,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

wyndkorz, swift gti ma 100 koni i ważny dobre 70 km mniej niż nasza corsa...pozatym nie mam ymocnego auta mamy tylko dobry stosunek masy do mocy, ja przesiadłem sie z auta co robiło ćwiartke w 15.64 i robiło calibry c20xe jak chciało, więc nie mó mi że mamy dobre auto bo to nie jest prawda to jest poporstu dobrze dorbany silnik zapewniający w miere komfortowe podróznowanie do odpowiedniogo nadwozia...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności