Skocz do zawartości

opel sintra-sterownik centralnego zamka


Gość wojtek.64

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie znajduje sie w sintrze sterownik centralnego zamka?

 

[ Dodano: Sob Lis 28, 2009 21:23 ]

pilot samochodowy sprawny, bateria w pilocie tez, a zamki nie zawsze otwiera ... co robić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...
Gość STRUS_TM

Cześć! Pada mi ostatni pilot centralnego zamka. Na Allegro są kompletne centralki z pilotami (np. Moduł VEYRON 61 OPEL firmy STIG- ponoć pasuje do Sintry).

I tu pytanko: czy ktoś coś "takiego" zastosował w Sintrze w miejsce oryginalnej centralki? Jak się "to" sprawuje?

 

[ Dodano: Sro Maj 12, 2010 21:54 ]

Witam! Piloty padły na dobre! Zamontowałem nową centralkę centralnego zamka z firmy STIG (patrz post wyżej-koszt z przesyłką-100 zł). Działa na "5". Chciałem w nowym pilocie podłączyć opcję blokady drzwi (trzeci-czerwony przycisk na oryginalnym pilocie). Może ktoś wie (może Baki??? :wesoly: ),którym przewodem jest podawane napięcie do niej? Od pewnego czasu mam dziwny objaw-centralny zamykam kluczykiem,ale otwieram tylko drzwi kierowcy.Dopiero po ich zamknięciu -odblokowują się pozostałe drzwi.Podejrzewam któryś stycznik w zamku. Co Wy o tym sadzicie? Rozbierał ktoś zamek? Pozdrówka!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość ppskorpion

STRUS_TM,

Dzień dobry!

Witam wszystkich. Prosiłbym o radę dotyczącą montażu zamka centralnego Veyron 61 Opel w Sintrze. Czy można to zrobić bezpiecznie samemu, czy lepiej pozostawić to fachowcowi? Jestem do tego raczej zmuszony, gdyż ostatnio padł mi pilot /rozkodował się po wyjęciu baterii/ i zostałem bez tak wspaniałej możliwości otwierania samochodu. Szczerze mówiąc to nie wiem nawet gdzie jest aktualnie zamontowana centralka a w Oplu stwierdzili, że nie jest to oryginalny zamek więc nie wiedzą gdzie mógł zostać włożony /sic!/. Nie znam też procedury kodowania tego pilota. Odczytane w wielu postach na nic się nie zdały. Bardzo proszę o radę szanownego kolegi, gdyż jak przeczytałem masz to już za sobą. Pozdrawiam.

ppskorpion

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STRUS_TM

Cześć! Nowa centralka działa bez zastrzeżeń. Podłączał mi kolega (nie miałem weny,żeby się za to zabrać). Nowa centralka jest wpięta bezpośrednio do przewodów przed oryginalną (na słupku od strony pasażera-na wysokości bezpieczników).Muszę jeszcze znaleźć podłączenie blokady drzwi-kolega przysłał mi rozpiskę,jak będzie trochę czasu to siądę nad tym. Powodzonka!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po wyjęciu baterii pilot napewno się nierozkoduje ,co najwyzej może zaistniec sytuacja

ponownego zgrania z odbiornikiem (sparowanie). Jest to opisane na tym forum.

W oplu Sintrze po przekroczeniu pewnej prędkości następuje automatyczna blokada drzwi .

Narazie jestem w opracowaniu tematu .Podam potem jak to wykorzystać i podłączyć inny alarm np ten preferowany wyżej.

Pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość ed25radom

Witam wszystkich

Mam w planach montaz alarmu

Jeśli macie jakieś schematy bądź informacje pomocne w założeniu alarmu, domykania szyb itp. do sintry to bardzo proszę o przeslanie na mój e-mail

[email protected]

Pozdrawiam wszystkich

Edek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności