Skocz do zawartości

opel sintra-sterownik centralnego zamka


Gość wojtek.64

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM Pomocy!!! Niech ktoś mi napiszę jak podłączyć serownik "stiga" pod oryginalną instalacje. nie wiem gdzie się wpiąć z kablami. Proszę Was. sterownik to BLOKER 59.

 

 

 

 

Temat nie aktualny. Już zrobione.

Edytowane przez jaro33

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć! Nowa centralka działa bez zastrzeżeń. Podłączał mi kolega (nie miałem weny,żeby się za to zabrać). Nowa centralka jest wpięta bezpośrednio do przewodów przed oryginalną (na słupku od strony pasażera-na wysokości bezpieczników).Muszę jeszcze znaleźć podłączenie blokady drzwi-kolega przysłał mi rozpiskę,jak będzie trochę czasu to siądę nad tym. Powodzonka!

Witam.

Mam pytanie odnośnie przewodu odpowiadającego za podłączeni blokady drzwi. Jaki kolor przewód jest odpowiedzialny za to. Proszę o pomoc.Ewentualnie proszę o schemat instalacji centralnego na e-mail. [email protected]

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odkopuje bo mam mały dylemat, czy da się zaprogramować pilot do centralki/sterownika od innej sinterki?

Pilot uszkodzony jest mechanicznie a jestem w posiadaniu dwóch innych pilotów i chciałbym przeprogramować jeden pilot do mojej centralki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zaprogramować uniwersalne piloty, więc tym bardziej od innej Sintry.

Spróbuj najpierw zaprogramować tak jak po wymianie baterii w pilocie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...
W dniu 15.07.2014 o 00:16, Kacper napisał:

Wszystkie kable siłowników spotykają się w module nadwozia K210.

zakładam centralkę od nowego pilota centralnego zamka.

Czy to znaczy że od str pasażera przy bezpiecznikach? padł mi pilot C. Z. i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać ten moduł  przy  bezpiecznikach ma trzy wielopinowe wtyczki i ... co dalej? wszyscy jakoś założyli te nowe sterowniki ale nie powiedzieli jak ?

czy jest jakaś rozpiska tych kabli w module?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tokar - w drugim temacie jest opis i typ nowego centralnego dokładany do sintry EaysyNick - zakładał dodatkowy moduł i to opisał tamtym temacie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, zastanawiam się głośno czy nie można wszystkiego podlaczyć pod moduł z prawej str obok bezpieczników odpadło by ściąganie tapicerki lewych drzwi, na razie badam, temat EasyNick owszem trochę ogarnia ale wszyscy wspominają o module P str tam taż jest funkcja komfort więc drążę temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja u siebie i Miqela zakładałem uniwersalne centralki wpinając się w moduł w nogach pasażera ;)

jeśli nadal temat aktualny to podjadę do garażu i zrobię opis :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.04.2020 o 11:14, Jay napisał:

Ja u siebie i Miqela zakładałem uniwersalne centralki wpinając się w moduł w nogach pasażera ;)

jeśli nadal temat aktualny to podjadę do garażu i zrobię opis :)

poproszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności