Skocz do zawartości

Opel Signum - ściąga w prawo


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioter787

Witam

Od pewnego czasu mam pewien problem chodzi o sciąganie auta w prawo. Z tego co wiem nie jest to wina opon bo na letnich było tak samo, zbierzność była zrobiona poprawiono i dalej ściąga. W warsztacie nie wiedzą jaka jest tego przyczyna mówią że w zawieszeniu wszystko ok. Może ktoś z Was ma jkiś pomysł co to może być lub zna dobrego mechanika najlepiej w Szczecinie lub w Świnoujściu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Pioter787

tzn. zmieniałem koła z przodu na tył bo opony są kierunkowe, i po lewej stronie drogi też jeździłem i jest tak samo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter787

może auto miało przejścia i kowal nie doklepał porządnie?

nie nie miało bo zaczeło się to dziać kiedy ja juz posiadałem auto, pozatym cięzko żeby kowal świadczył takie usługi.

No a jakby było coś z geometrią nie tak to chyba przybadaniu wykazał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzko żeby kowal świadczył takie usługi

.

widze że nie umiesz zaskoczyć jeśli chodzi o przenośnię...

 

kowal = kiepski blacharz nie nadający się do naprawy aut

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter787

Spokojnie zaskoczyłem, jednak moja odpowiedź miała zasugerować Ci ze twój post niewiele mi pomógł. Ale mniejsza o większa nie pisze na tym forum żeby się z kimś kłócić lecz uzyskać pomocy gdyż "fachowcy" w warsztatach niestety nie wiedzą co jest przyczyną

A tak poza tym to orientuje się ktoś może jaki jest koszt zrobienia zbieżności w serwisie opla?? Może w tym wrsztacie co robiłem poprostu nie potrafią tego dobrze zrobić??

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glupio sie spytam - a kierownica prosta?

bo slyszalem o takim przypadku ze mu auto sciaga, okazalo sie ze kierownice lekko przy ustwianiu przekrecili :znudzony:

Pioter787, mam prosbe - jakbys uzupelnil proifl o auto i silnik czy tez miejsce pobytu/zamieszkania to by ulatwilo sprawe. nie musisz od razu do aso jechac, sa inne stacje/warsztaty

jesli dobrze pamietam to w KRK za zbieznosc spiewali sobie cos ponizej 100PLN

ale ty sprawdz geometrie bo przy zbieznosci moze to nie wyjsc...

nie wpadles w jakas dziure? nie straciles opony na dziurze, jakis wysoki kraweznik? nic takiego sie nie stalo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioter787

tzn. kierownica jst skręcona a dokładniej mówiąc musi być skręcona lekko w lewo żeby jechać prosto a nie tak jak auto chce w prawo, tylko że ten skręt jest naprawde minimalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności