Skocz do zawartości

Co lepsze Opel Astra 1.7 DTI czy 2.0 DTI ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

cdmp3 - masz może namiary na jakiegoś speca od opli w Toruniu?

a 2 gdzie polecisz podjechać na kompa by spr. błędy?

z góry dzięki pozd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 363
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Niestety nie mam namiarów, ale słyszałem o dobrym elektroniku do diagnostyki w Lubiczu.

jeśli będzie Ci potrzebny to napisz priv, postaram Ci podesłać namiary.

jak na razie odpukać, ale nie diagnozowałem mojej astry - nie było takiej potrzeby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

elo mam pytanie mam astre f ze silnik oplowskim 1.7 dtl i on mi sie zatarł chcem załozyć silnik 1.7 td isuzu czy on bedzie psaował silnik isuzu 1.7 td

 

[ Dodano: Pią Lip 04, 2008 18:40 ]

elo mam pytanie mam astre f ze silnik oplowskim 1.7 dtl i on mi sie zatrał chcem załozyć silnik 1.7 td isuzu czy on bedzie psaował

 

[ Dodano: Pią Lip 04, 2008 18:50 ]

mam astre f ze silnikiem 1.7 dtl silnik mi sie zatarł chczem załozyc silnik 1.7 td isuzu bedzie on pasował

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mam pytanie mam astre f ze silnik oplowskim 1.7 dtl i on mi sie zatarł chcem załozyć silnik 1.7 td isuzu czy on bedzie psaował silnik isuzu 1.7 td

 

[ Dodano: Pią Lip 04, 2008 18:40 ]

elo mam pytanie mam astre f ze silnik oplowskim 1.7 dtl i on mi sie zatrał chcem załozyć silnik 1.7 td isuzu czy on bedzie psaował

 

[ Dodano: Pią Lip 04, 2008 18:50 ]

mam astre f ze silnikiem 1.7 dtl silnik mi sie zatarł chczem załozyc silnik 1.7 td isuzu bedzie on pasował

Co to ma znaczyć? To podlega juz chyba pod warna takie smiecenie.

 

co do podmianki to tak zeby wyciagnac i wsadzic to nie bedzie pasowac bo zawsze trzeba cos tam pokombinowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam pytanie powiedzcie coś o silnikach 2,2 dti jaki rozrząd jakie spalanie, jak wygląda serwis. zastanawiam się nad kupnem astry kombi motor 2,0 lub 2,2 dti który będzie lepszy? pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 DTI całkowicie wystarczy do sprawnego poruszania się zarówno na trasie jak i w mieście. 2.2 nie jezdzilem lecz moge powiedziec Ci ze 2.0 łączy w sobie ekonomie wraz z osiagami do zaakceptowania 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sobie czytam te posty na temat silnika 2.0 DTi i jestem w szoku.Sam mam taki silnik i jestem z niego zadowolony malo pali i wogole super.Ale mam jeden problem ciezko mi odpala rano musze sie troche nakrecic a pozniej jak sie nagrzeje pali na raz. Niewiem co to moze byc za usterka. Bylem u roznych mechanikow i kazdy mowi co innego jeden ze pompa,drugi ze pierwszowtrysk czy cos takiego.Jedni mowia ze jezeli bylaby to pompa to odpalalby na zimno ale znowu niechodzilby rozgrzany.Ja juz sam niewiem komu wierzyc i co tu naprawiac.A mam jeszcze takie pytanko do posiadaczy 2.0 DTi czy na zimnym silniku zwlaszcza rano przy uruchomianiu podgrzewaja sie swiece zarowe?8)?:)?Mi odkad go kupilem swiece nie grzeja sie. Ale ostatnio zauwazylem ze przy 12 stopniach Celsjusza podgrzaly sie swiece i odpalil mi bez problemu.moze to byc od pompy? czy moze przekaznik swiec zarowych? czy moze jest tak nastawiony na 12 stopni?NAPRAWDE PROSZE O RADE CO MAM ZROBIC?

 

 

MARIUSZ

 

[ Dodano: Czw Sie 28, 2008 23:37 ]

czy ktos mi pomoze?:mrgreen:?;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece żarowe włanczaja sie tylko poniżej jakiejs temperatury ( u mnie tez wlasnie ok 12 stopni ) i grzeja zaleznie od temperatury - (w zimie znacznie dluzej). u mnie tez minimalnie gorzej zapalka jak jest taka temperatura wlasnie nieco powyzej tych 12st. Ale zauwazylem ze znacznie le[piej zapala na lepszym paliwie

Spróbuj zalac jakiejs np Vervy lub inny drozszy wynalazek ze stacji. Mozna by tez sprobowac jeszzce jakis dodatek czyszczacy wtryski - nie zaszkodzi a może pomóc.

A tak w ogole to jak dlugo musisz krecic ( u mn nie na dobrym paliwie ok 3 sek na gorszym moze 5). Jak znacznie dluzej to trzeba szukac dalej. A jeszcz emoze akumulator masz juz nie najlepszy ( w dieslu to istotne)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jeden problem ciezko mi odpala rano musze sie troche nakrecic a pozniej jak sie nagrzeje pali na raz.

Podjedź do mechanika niech zobaczy przewody paliwowe i zawory bo prawdopodobnie się zapowietrzają, a dłuższa taka jazda może być powodem padnięcia pompy

Mi odkad go kupilem swiece nie grzeja sie. Ale ostatnio zauwazylem ze przy 12 stopniach Celsjusza podgrzaly sie swiece i odpalil mi bez problemu.moze to byc od pompy?

Jak jest ciepło to nie muszą grzać poczekaj na zimniejsze poranki i wtedy zobaczysz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam możecie mi powiedzieć czym się różnią te silnikihttp://moto.gratka.pl/tresc/opel-astra-2-0-diesel-9436164.html

 

http://moto.allegro.pl/item431633130_astra_ii_2_0_disel_kombi_2004_r_super_okazja.html

 

[ Dodano: Nie Wrz 07, 2008 13:50 ]

jeszcze raz oto drugi silnik http://moto.gratka.pl/tresc/opel-astra-2-0-diesel-9436164.html

jaka jest różnica?http://moto.allegro.pl/it...per_okazja.html jest jakaś różnica w budowie czy tylko różnica w pokrywie? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności