Skocz do zawartości

przekaźnik pompy paliwowej, Corsa B 1.4 97 rok benzyna + gaz


Gość Derak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piechu2121213

bezpieczniki w skrzynce bezpiecznikowej oki w kabinie z lewej strony innych nie znalazlem w aucie w tej skrzynce jesst tylko jeden taki duzy bezpiecznik 30A i jest dobry. zlacze x9 zakladam ze to te zlacze od strony kierowcy pod slupkiem co laczy skrzynke bezpiecznikowa z czescia instalacji silnika? tam tez sprawdzalem jest oki nie jest zasniedziale....

 

 

 

te male kostke zlacze przy ecu tez sprawdzalem i nie jest zasniedizala silkem nawet kontkaktem zeby lepiej przewodzilo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

X9, to właśnie to przy kompie.

W takim układzie musisz szukać pod maską.

Powinna być dwupinowa wtyczka z kablami czarnym i zdaje się czerwonym, to jest połączenie wiązki kompa z instalacją(zasilanie na kompa)

Jeśli masz x12sz, to bedzie jednopinowa z czarnym kablem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piechu2121213

to jest chyba ten silnik stary jednopunktowy 1.2 n Disie rok 96 produkcji z immo. Dzięki kolego.Sprawdzę za chwilę to

 

Poprawiłem ''regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piechu2121213

wiec sprawa wyglada tak nie ma zadnej kostki przy serwie z czarnym ani czarnym i czerwonym kablem znalazlem kostke jedno pinowa czarna w okolicy wtryku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piechu2121213

badalem kable na kostce po przekreceniu zaplonu kolejno na karzdych kablach w kostce stacyjki prad sie pojawial na wyjsciu i jak krecilem rozrusznikiem to sie zapalal ostatni skrajny kabel w stacyjce... ale moze cos przeoczylem juz nie jestem piewien troszke jestem zly bo juz z bardizej skomplikowanymi autami dawalem rade a tu na bank jest jakas bagatela

 

[ Dodano: Wto Mar 23, 2010 22:13 ]

kolego ja37 miales racje z tym kablem pod maska corsa juz chodzi wrocila od elektryka i wlasnie ten kabel byl oberwany w pancerzu troche dalej w komorze silnika a ja go calego nie przedzwonilem i w tym byl pies pogrzebany.... pozdrawiam dzieki za wsparcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam jest tutaj nowy ale od razu przechodzę do sedna sprawy więc tak jak w temacie . Samochód to opel corsa b 1.2 benzyna 93r. Problem polega na tym że nie może się zebrać na obroty. Był już u jednego mechanika i powiedziano mi że to przkaźnik pompy paliwa. Stąd moje pytanie szukałem na necie i niegdzie nie ma sprecyzowanego miejsca gdzie owy przekaźnik ma się znajdować . Co prawda dziś obok komputera znalazłem jeden przekaźnik ale nie wiem czy to jest akurat ten. Stąd moja prośba o pomoc. Gdzie dokładnie znajduje się ten przekaźnik ? Jak go sprawdzić ? Czy rzeczywiście jest to wina przekaźnika? Z góry dziękuje za pomoc .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd moje pytanie szukałem na necie i niegdzie nie ma sprecyzowanego miejsca gdzie owy przekaźnik ma się znajdować .

Chyba mało uważnie czytałeś temat

 

 

Przekaźnik jest przy kompie.

Prawy przedni słupek w nogach pasażera.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności