Skocz do zawartości

Jak udowodnić winę mechanika


Gość krzysztof142

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysztof142

Witam,w jaki sposób można udowodnić mechaniorowi że założył żle pasek rozrządu,prawdopodobnie zawory spotkały się z tłokami. Z góry dziękuję.

 

opel astra 1,4 x14xe 1997r.

 

Zmieniłem tytuł/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof142

Witam

Masz rachunek i to już jest dowód w zależności co się stało

.No niestety nie mam rachunku ,robił mi to znajomy gość,nie chodzi mi o jakies roszczenia finansowe,tylko chciałbym sie upewnic ze pasek był żle założony,jakie sa wtedy objawy.pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GmsMetallica

jakie sa wtedy objawy.

silnik nie pracuje wtedy prawidłowo, nie będzie miał powera, ogólnie będzie chory :) da się to wyczuć

 

jeśli stało się to zaraz po zmianie rozrządu to ewidentna wina mechanika

jeśli w trakcie użytkowania, również

 

robił mi to znajomy gość

jeśli to znajomy to nie wiem co to za znajomość że robi problemy, i przyznać się nie chce ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

niestety jak nie masz rachunku to pewnie nie zdziałasz wiele, ale trzeba iść się upominac, bo z tego co piszesz wina mechanika, jak miałem swoją corse x14xe, to tez gosć mi zdejmował rozrząd, i po 2000 km mi pasek przeskoczył, ale zdążyłem zgasić autko, wskutek czego nic nie ucierpiało, ale pojechałem do niego z pretensjami, to oczywiscie- nie jego wina,

robił mi to znajomy gość,

no to pogadaj z nim na poważnie, że spaprał robotę, więc niech poprawia,

ale znając życie to już nie będziecie znajomymi :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Jeśli źle pracuje silnik to się z nim przecie umówi i sprawdzi na znakach czy jest dobrze ustawione. Znajomy nie będzie robił problemu tak myślę

Może też być zbieg okoliczności. Tak też się zdarza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertnet

eśli źle pracuje silnik to się z nim przecie umówi i sprawdzi na znakach czy jest dobrze ustawione. Znajomy nie będzie robił problemu tak myślę

ale na znakach już nie sprawdzisz, bo wiadomo, że się przestawiło, skoro

prawdopodobnie zawory spotkały się z tłokami

krzysztof142, bo to jeszcze zapytam na jakiej podstawie stwierdziłeś ze zawory sie spotkały z tłokami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysztof142

eśli źle pracuje silnik to się z nim przecie umówi i sprawdzi na znakach czy jest dobrze ustawione. Znajomy nie będzie robił problemu tak myślę

ale na znakach już nie sprawdzisz, bo wiadomo, że się przestawiło, skoro

prawdopodobnie zawory spotkały się z tłokami

krzysztof142, bo to jeszcze zapytam na jakiej podstawie stwierdziłeś ze zawory sie spotkały z tłokami?

Po prostu mechanik mi powiedział jak przyszedłem ze chyba zawór poszedł,no a skoro ustawiał pasek,i juz potem nie odpalił silnika to wniosek mój jest taki,on oczywiscie nic nie powiedział ,tylko ze chyba zawór padł.No i ma jutro robić.Zobaczymy co powie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności