Skocz do zawartości

Płaskie wycieraczki


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ze mialem w tyle orginal i zbieral tak samo jak flat.

To by znaczyło, że coś jest z tą szybą nie tak, ale to nie do naprawienia. Wymiana raczej nie wchodzi w grę - pozostaje się przyzwyczaić ??? Pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko ze mialem w tyle orginal i zbieral tak samo jak flat.

To by znaczyło, że coś jest z tą szybą nie tak, ale to nie do naprawienia. Wymiana raczej nie wchodzi w grę - pozostaje się przyzwyczaić :lol: Pozdro...

Często jest tak, że z tyłu wycieraczka zbiera nienajlepiej - może to być wina ramienia. Tylne ramiona są coraz częściej plastikowe i niestety szybko się wyrabiają. Spróbuj poruszać ramieniem, trzymając za środek pióra wycieraczki - jeśli mocno "goni", to znaczy że jest wyrobione i wtedy to już tylko wymiana, albo jak powiedział silvo44 - trzeba się przyzwyczaić. Ja w swojej astrze mam wyrobiony zaczep na ramieniu z tyłu i nic mi nie daje wymiana pióra, są duże luzy na połączeniu i guma "kładzie" się na szybie zamiast wycierać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam taki problem. Mialem wycieraczki ale no powiedzmy mazaly wiec wymienilem na nowe

I tu pojawil sie problem. Wycieraczka od strony kierowcy nie dziala prawidlowo... guma na pewnym fragmencie ... cholerka brakuje mi slowa :mrgreen:.... no trze o szybe

 

Na obrazku widac pole dzialania wycieraczki i na czerwona takowe fragmenty gdzie niby to sie dzieje.... w tych miejscach costaje tj. bruzda wody.... to bruzdy to pikus ale trzeszczenie mnie dobija....

Taka sprawa... jak jest sucha szyba jest ok.... tak samo jak np potraktuje szybe plynem z spryskiwacza (nie woda) to przez 2 rundy jest wrecz idealnie .. pozniej znowu jest do d....

 

Dołączona grafika

p.s. to sie nazywa Van gogh :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy wycieraczki kupiłeś? Może to jakieś podróby znanej marki.

Też na wiosnę kupiłem nowe Valeo ale ostatnio musiałem je wymienić bo nie dało się jeździć.

Jak chcesz to możesz spróbować oczyścić szybę np. benzyną ekstrakcyjną, acetonem.

Może to coś zmieni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabej jakości wycieraczki, miałem takie.

Gorsze od Bosha, lepsze od Bezimiennych z marketu, ale miałem ten sam efekt co ty. Wywaliłem, zainwestowałem w oryginały 160zł i rok mam spokój.

No i ta cisza. Już tylko warczy silniczek i mechanizm. ;]

Nie da rady żadne wykrzywianie i psikanie płynami, jak guma nie jest dobrej jakości to możesz cudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności